Buďte retro! Oblékněte se do maxipsa Fíka

Nemusíte jít na maškarní ani pobavit děti animačním programem na prázdninách, buďte prostě retro! Retro je in. Vzpomínky na dětství a mládí evokují kolekce triček, mikin, plakátů a hrníčků s maxipsem Fíkem, Ájou, stejně jako s Bobem a Bobkem nebo Patem s Matem. Jestli chcete mít stejně oblečené kolegy v práci, kamarády z florbalu či celou rodinu, není problém objednat si sérii triček po pěti kusech v různých barvách i velikostech. K dispozici jsou rozmanité motivy jako například De lux super extra dort a jiné.

Vtipné oblečení pro sportovní mužstva a dětské oddíly

Zvýhodněná cena při odběru pěti kusů a více je výhodná obzvláště pro ty vtipálky, kteří chtějí obléknout do slušivých trik z kvalitní bavlny celé sportovní mužstvo, partu kamarádů z hospody nebo prostě všechny děti v táborovém oddíle. Pokud plánujete táborový turnus pro toto léto a nemáte vymyšlené jednotné úbory, tričky s postavičkami z Večerníčku či oblíbeného seriálu rozhodně nic nezkazíte. Můžete si vymyslet i celotáborovou hru inspirovanou postavami a jejich vtipnými gagy.

Celoroční soutěž s tématikou z Večerníčků

Dobrácký, ale trochu velký maxipes Fík se svojí kamarádkou Ájou, tatínkem a maminkou mají přehršli témat, jež se dají zpracovat pro plnění úkolů klidně na pokračování. A pokud nestihnete zakomponovat skeče z Večerníčků do letní hry, připravte si nějaké dobrodružné úkoly pro celoroční soutěžení ve vašem mládežnickém oddíle.

Nápadité rozlišení pro děti ze školky

Tematická trička pro děti ze školky mohou krásně rozlišit děti ve třídách. Vždyť představte si třídu maxipsa Fíka a Áji, třídu Boba a Bobka a poslední družstvo Pata a Mata. Jen si dejte pozor, aby se ostatní děti těm z Patovy a Matovy třídy nevysmívaly…

Všechny náměty a velikosti triček jsou k nahlédnutí na stránkách www.geekshirts.cz. Podlicenci poskytla Česká televize.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *