Nový vysoce odolný telefon je tady. StrongPhone Q9 je téměř nezničitelný

Nový chytrý telefon StrongPhone Q9 od společnosti Evolveo byl představen zhruba před čtrnácti dny. Model je určen především pro akční jedince, kteří mají rádi dobrodružství. Q9 je totiž vysoce odolný chytrý telefon s vynikající konstrukcí, která má vydržet tvrdý pád na zem i několik litrů vody.

Chytrý telefon do rizikových oblastí

Evolveo StrongPhone Q9 disponuje certifikací IP68 a americkou armádní specifikací MIL-STD-810G:2008, což znamená, že tento telefon může být ponořen do hloubky 1,2 metru po dobu 30 minut a bude stále funkční.

Kromě této speciální vlastnosti byl model testován i při různých krizových situacích, které mohou nastat. Je tedy odolný proti pádům, vibracím či nárazům. Problém mu nedělají ani vysoké teploty. Vysoká odolnosti a kvalitní konstrukce se nepromítla do velikosti zařízení. Q9 disponuje v pase pouhými 15 milimetry a 204 gramy. Další specifikace jsou totožné a velmi podobné s ostatními chytrými telefony.

StrongPhone 19 je vybaven 4,5 palcovým displejem s HD rozlišením (1280 x 720 pixelů). Kvalitní výkon poté zajišťuje čtyřjádrový procesor MediaTek s frekvencí 1,3 GHz s 2 GB operační paměti. Pro vaše soubory, fotografie a videa je k dispozici 16 GB úložiště, které je možné rozšířit pomocí paměťové karty microSD. Všechen software a potřebné programy běží díky kvalitnímu operačnímu systému Android 7.0.

Pro milovníky sociálních sítí a fotografií je k dispozici osmimegapixelový fotoaparát s automatickým ostřením a LED bleskem. Samozřejmostí jsou Full HD videa. Zapomenout nesmíme ani na možnosti připojení wi-fi nebo bluetooth.

Pokud si plánujete pořídit tohoto mazlíka, rovnou zamiřte do tuzemských obchodů, kde je k dostání za celkem příjemných 6450 Kč.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *