Top 5 aplikací pro bezstarostné parkování

Myslíte si, že zaparkovat v hlavním městě musí být noční můrou? Je jedno, zda plánujete nechat svůj vůz v ulicích, nebo hledáte parkoviště u letiště. Žijeme v moderní době, což znamená, že vám mohou pomoci i aplikace. Jaké patří mezi nejlepší? Podívejte se s námi.

Parkování v Praze

První aplikace nese název celkem jednoduchý. A to takový, aby bylo hned jasné, k čemu daná aplikace přímo slouží. Nese název Parkování v Praze a ukáže vám nejenom to, v jakých zónách můžete a nemůžete stát zdarma, ale ukáže vám také případné ceny, nebo vás na nejbližší parkovací místo snadno a rychle dovede.

Top 5 aplikací pro bezstarostné parkování

Zaparkuju.cz

Druhá aplikace je také poměrně oblíbenou a z hlediska svých funkcí rozhodně neméně praktickou. I zde máte jistotu nejenom toho, že parkovací místo najdete, ale máte zde jistotu i toho, že zde budete moci parkovat legálně.

Top 5 aplikací pro bezstarostné parkování

Barking

Zajímavá a moderní aplikace na parkování, se kterou můžete do hlavního města také zcela bez starostí. Je dostupná pro operační systém Android i iOS, a nabídne kromě klasických parkovišť i řadu dalších míst, kde je možné vůz nechat. Navíc s možností rezervace předem.

mParkování

I díky této aplikaci bude parkování v hlavním městě snadné. Kromě toho, že vám zobrazí všechna dostupná parkoviště, je unikátní i v tom, že si můžete zobrazit záznamy z městských kamer. To vám umožní získat přesná data o hustotě provozu a podle toho měnit případný směr jízdy tam, kde nebudete muset ani čekat v koloně, ani hledat své místo jakkoliv složitě.

Letiště Praha

Oficiální aplikace samotného letiště. Nejenom, že zde získáte všechny potřebné informace o letech. I tato aplikace myslí na ty, kteří přijedou automobilem. Získáte zde všechna potřebná fakta, která se týkají možnosti nechat svůj automobil právě na samotném letišti. Z hlediska praktičnosti je i tato aplikace jednou z těch, které nesmíte opomenout při cestě na dovolenou.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *