Vybavení pro autolakovny? Jedině od profesionála

Lakování a opravy karoserií drahých vozů jsou choulostivé záležitosti, vyžadující profesionální přístup a kvalitní vybavení. Zařiďte svou provozovnu tím nejlepším, investice se vám mnohonásobně vrátí.

Zařizujeme autolakovny a průmyslové provozy

Ať už vlastníte autolakovnu, nebo teprve zakládáte nový provoz, jistě víte, že naprostým základem pro lakování, kytování a broušení bude kvalitní lakovací kabina. V ideálním případě by měl takový box usnadnit práci a zvýšit produktivitu, proto vybírejte podle rozměrů, konstrukce a vlastností, která vám budou nejvíce vyhovovat. Specifikace, které se hodí pro osobní automobily, nemusí být až tak skvělé pro lakování a opravy karosérií nákladních vozů. Kabinu lze dovybavit širokým sortimentem volitelného příslušenství. Zajímavou alternativou jsou zdvojené lakovací a sušící kabiny pro automobilky. Průmyslové stříkací kabiny jsou určeny i pro objemnější díly a kompletní výrobky. Jejich výrobu si můžete zadat na míru, aby produkt odpovídal vašim konkrétním požadavkům. Právě proto je tolik důležité obrátit se s výrobou na profíky, kteří se orientují v dané oblasti.

Systém vzduchotechniky

Provoz automobilky stojí na dokonalé výměně vzduchu, vstupní a výstupní agregáty by tudíž měly být při vybavování autolakovny vaší další prioritou. Lakovací kabiny disponují komplikovanými systémy s filtrací vzduchu, který je dále ohříván a vstupuje do kabiny, odkud je znečištěný vzduch opět odváděn. Při výstupu je opět mimořádně důležitá filtrace, která se odehrává hned v několika etapách. Výstupní agregáty se vyrábí ve dvou verzích. Rozhodovat se můžete mezi modely s aktivním uhlím a těmi s vodní clonou.

Proč se spolehnout na specialistu?

Umět si správně vybrat dodavatele je důležité především tehdy, zakládáte-li novou lakovnu. Odborník by vám měl nejen prodat, oč požádáte, ale také poradit s výběrem zařízení – od lakovacích kabin přes kompresory, odsávací boxy, sušící zařízení, vzduchotechniku až po pistole na lakování, tloušťkoměry laku, ochranné prostředky proti korozi a drobné nářadí. Kompletní vybavení a rychlé dodání nejmodernějších technologií je samozřejmostí u brněnské firmy Naver. Tato dynamická společnost jde však ještě dál. Díky zkušenostem v oboru, které sbírá již od roku 1994, vám může nabídnout komplexní péči a servisní zázemí. Náhradní díly a filtry jsou v jejich skladu vždy k dispozici. Pomohou vám rozjet projekt, a to včetně vyřizování administrativy, která dokáže být dost úmorná. Zde totiž vědí, že zvláště v začátcích je důležité mít se o koho opřít.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *