3D skenování zvěční vaši budovu jako digitální model

Chtěli byste mít vlastní digitální model vašeho domu nebo jiné stavby? Není nic jednoduššího, než k tomu použít laserové 3D skenování a vytvořit vlastní model.

 Počítače a technologie obecně ušly za poslední roky velký kus cesty. A je to vidět na každém kroku. Obraz v televizi i na monitoru počítače je ostřejší, počítače zvládnou vykreslit mnohem realističtější grafiku a umělá inteligence nám každý den celkově zlehčuje život. Velký posun ale zažila i digitalizace objektu budov, která je oproti minulým dekádám výrazně jednodušší a efektivnější.

Rychlý sken budovy

Digitalizace objektu budov je v dnešní době možné provést hned několika různými způsoby. Pokud máte k ruce šikovného designéra, můžete jej posadit k počítači a na základě fotografií jej nechat vymodelovat 3D model. Existuje ale mnohem jednodušší a efektivnější cesta – laserové 3D skenování.

Díky laserové technologie je totiž možné rychle a v prvotřídní kvalitě převést budovu do 3D objektu v podstatě během okamžiku. Díky těmto modelům si tak mohou zájemci o koupi nebo pronájem bytů či domů projít danou nemovitost ještě předtím, než se vydají na reálnou prohlídku. Je to efektivní a výhodné pro obě strany.

Časově náročný proces

I když pro tu, která skenování zajišťuje, je to o něco méně výhodné. Dobře naskenovat objekt je totiž časově náročné a vyžaduje to několik kroků, než vůbec model získáte. Výsledek ale stojí za to. Získáte totiž atraktivní vizualizaci, kterou můžete představit nejen svým klientům. Můžete si ji například uschovat pro další potřeby a využít ji, až nastane ta pravá chvíle.

Jak si tedy takový 3D model vytvořit i z vaší budovy? Je to jednoduché. Kontaktujte společnost AVTG, která se na digitalizace budov dlouhodobě specializuje. AVTG vám zajistí kvalitní 3D sken vaší budovy a další následné služby s tím spojené. Za příznivé ceny a s velice rychlou realizací na základě osobní domluvy.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *