Akční hry od Bigpoint vám nedají spát

Pořádná dávka akce a dobrodružství. Adrenalinová zábava a týmová spolupráce. Propracované questy, nadčasové grafické zpracování a celá řada lokací. Tak přesně tak lze ve zkratce charakterizovat online hry od celosvětově uznávané společnosti Bigpoint. Hry, které pod taktovkou Bigpointu vznikají je možno roztřídit do několika atraktivních skupin. Největší oblibě se však tradičně těší strategické a akční hry. Pojďme se podívat na některé z nich trošku zblízka.

Merc Elite – luxusní MOBA střílečka

Tato akční onlinovka vás ohromí svou provázaností, kooperativou a bohatými strategickými možnostmi. Nepleťte si Merc Elite s jen tak nějakou obyčejnou střílečkou, zde jde o skutečné umění, kterým nevládne jen tak někdo. Dějem hry se prolínají elitní vojáci gigantických kooperací, kteří touží ovládnout nejen veškeré surovinové bohatství, ale získat také moc a nadvládu nad celým světem. Ve hře je možno zvolit si některou z 5 hratelných tříd, které se vyznačují specifickými vlastnostmi. Hra prověří vaše reflexy, ale i týmového ducha a taktické dovednosti v epických bitvách.

Dark Orbit – vesmírná akce

Pokud vás již od malička lákaly záhady vesmíru, máte jedinečnou možnost vyzkoušet si jej na vlastní kůži. Nebo alespoň skrze obrazovky počítače. Vesmírná akční onlinovka Dark Orbit přijde vhod všem, kteří si chtějí zkusit, jaké to je bojovat ve stavu beztíže. Získávejte tolik potřebné suroviny a drahé kovy, zbavujte se vesmírných vetřelců a dobývejte nové sektory Dark Orbitu, které skrývají nejedno tajemství. Vybavte se těmi nejlepšími zbraněmi a se slitováním příliš nepočítejte. Akční hra Dark Orbit si vás získá nejen celou řadou propracovaných úkolů, ale také výbornou grafikou, kterou má společnost Bigpoint opět „zmáknutou“ na jedničku. Vzhůru do boje!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *