Aplikace, které vám zajistí větší bezpečnost na internetu

Internet je velmi nebezpečné prostředí a zákeřný útočník číhá na každém rohu. Dnes si ukážeme aplikaci, která vám zajistí větší bezpečnost na internetu. Aby toho nebylo málo, připravili jsme si pro vás další aplikace, které vám usnadní život. Tak jdeme na to.

Kaspersky Secure Connection: VPN service Aplikace, které vám zajistí větší bezpečnost na internetu

Pokud používáte internet velmi často, určitě byste měli využít možností připojení přes VPN. S tímto připojením máte jistotu, že komunikace z telefonu a do něj bude bezpečně šifrována. K tomu však potřebujete dvě základní věci a tím je aplikace a poskytovatele VPN připojení. Skvělá aplikaca, která toto nabízí je Kaspersky Secure Connection, která šifruje všechna odeslaná a přijatá data. Aplikace je bezplatná do 200 MB, což většině uživatelů bude stačit.

Aplikace je ke stažení zde.

Travellite – zaznamenejte si své cesty a zážitkyAplikace, které vám zajistí větší bezpečnost na internetu

Pokud milujete cestování a každoročně se vydáte do všech možných i nemožných koutů světa, možná byste ocenili cestovatelský deník. Aplikace Travellite vám ukáže, kde jste byli a kam se můžete vydat příště. Kromě toho si zaznamenáváte své cesty a aplikace vám postupně ukazuje nejrůznější statistiky. Ke svým výpravám si můžete ukládat fotografie a poznámky z cest.

Aplikace ke stažení na Google Play.

Naučte se jazky pomocí LingoBitesAplikace, které vám zajistí větší bezpečnost na internetu

Aplikaca, která je trošku jiná a přesto nabízí to co drtivá většina podobných aplikací. S LingoBites se naučíte nový jazyk pomocí krátkých a jednoduchých článků. Program kombinuje ty nejjednodušší učební techniky a vy se tak během krátké chvilky naučíte nová slovíčka a jazyk, aniž byste se museli pracně snažit.

Aplikace umožňuje volit obtížnost, ale i témata. Vlastním tempem si tak nastavíte postup, kterým se chcete vydat. Vyzkoušejte LingoBites a už nikdy nesáhnete po jiné učebnici cizích jazyků.

Aplikace je ke stažení tady.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *