Apple vydal beta verzi aktualizace iOS 4.3

Společnost Apple vydala vývojářům beta verzi nejnovější aktulizace iOS 4.3 pro zařízení iPhoneiPod Touch a iPad.

Nová verze obsahuje několik vylepšení včetně přidání několika Wifi hot spotů, nových multidotykových funkcí pro iPad a přizpůsobitelné upozornění zpráv. V této beta verzi je také zahrnuto zamykání prostřednictvím hardwarového tlačítka na straně zařízení.

App Store nyní nabízí nové uživatelské rozhraní pro stahování aktualizací a AirPlay funkcionalita byla rozšířena pro aplikace s využitím nového Media Player API, které nabízejí třetí strany.

Uživatelé nyní mohou použít možnost upozornění s vyzváněním u textové nebo MMS zprávy jednou, dvakrát, třikrát, pětkrát nebo desetkrát, která uživatelům poskytuje vetší kontrolu nad tím, jak mají být informováni.

Vývojáři také mohou použít nové API pro AVFoundation HTTP živé streamování statistik, které jim umožňuje sledovat důležité informace o jejich obsahu, včetně informací jako mnoho uživatelů sleduje jejich online videa, jak dlouho se na videa dívají a jak mnoho je na videu sledována reklama.

Více informací by měli poskytnout vývojáři během testování beta verze iOS 4.3, které by měly nabídnout vetší přehled o iOS od společnosti Apple.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *