Chat Bot nikdy nespí

Chat bot je sotftware navržený k tomu, aby na dané platformě dokázal samostatně komunikovat s uživatelem. Nejčastěji se používá na Facebooku, dále na Skype nebo Slacku.

K čemu slouží chat boti

V rámci svých služeb je nasazují dnes i celosvětoví giganti jako Google. Poprvé se tento termín objevuje v polovině 90. let. Za jakéhosi duchovního otce se považuje Michael Mauldin. Od té doby našel chat bot velmi široké možnosti uplatnění.

Robot může sdělovat informace, odpovídat na dotazy uživatele, ale také být využit pro přímý prodej služby nebo zboží. Jsou, jednoduše řečeno, založeny na zpracování jazyka. To znamená, že na základě uživatelem odeslané zprávy mohou vygenerovat adekvátní reakci.

Od uživatele proto nevyžadují jakoukoli další dovednost. Komunikace s robotem je pochopitelná i pro úplného laika. Robot se přitom chová absolutně přirozeně a jeho reakce jsou k nerozeznání od skutečného operátora. Na rozdíl od něj ovšem může řešit požadavky uživatelů 24/7.

Seznamte se s Ubi

Jedním z nových českých zástupců tohoto odvětví je projekt s jednoduchým a výstižným názvem Chat Bot Ubi. Stojí za ním Ubi Chat Bot Studio. Robot byl navržen k co nejširšímu možnému použití ve firmách, školách, neziskových organizacích a celé řadě dalších institucí. Vyvinut byl s cílem jeho aplikace v rámci platformy Messenger používané na Facebooku.

Chat Bot se jmenuje Ubi a stane se pro vás nepostradatelným pomocníkem. Poslouží pro účely propagační i vzdělávací. Ubi má totiž celou řadu užitečných funkcí. Umí sám od sebe nabízet výrobek, dokáže zjistit údaje o poloze a zároveň napomoci při vyhodnocování této informace a umožní živému operátorovi kdykoli vstoupit do komunikace.

Chat Bot Ubi lze na základě podrobněji definovaných požadavků dále přizpůsobit konkrétním účelům a přispět tak ke zkvalitnění vašeho podnikání. Pouze je nutné tyto cíle přesně specifikovat.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *