Držte svá chytrá zařízení v bezpečí díky kvalitním pouzdrům a krytům

Dnes už si většina lidí opravdu nedokáže představit každodenní život s tím, že bychom nevyužívali téměř na každém našem kroku různá chytrá zařízení. Největší síla chytrých zařízení, možnost mít je u sebe kdykoliv a kdekoliv, je zároveň také jejich největší slabinou a kamenem úrazu.

Často totiž většina z nich dojde poměrně dost jednoduchému porušení, nebo dokonce úplnému zničení, aniž bychom mnohdy čekali, že se děje opravdu něco nebezpečného. Pokud je ale chceme mít opravdu v bezpečí, tak máme jedinou možnost. Používat opravdu bezpečné ochranné prvky a pouzdra.

Ochranná pouzdra a kryty pro telefony

U telefonů je extrémně důležité dávat pozor především na displej. V případě krytů se o to nedokáže postarat kryt se stoprocentní jistotou, protože ve většině případů pouze kryje zadní část samotného telefonu a jeho strany. Rohy jsou tak kryty a je proto menší šance, že by došlo k prasknutí směrem od nich. I tak je společně s kryty ale potřeba používat ochranná tvrzená skla Apple, která mohou zajistit dokonalou ochranu i z čelní strany.

Vedle toho je tady ale další možnost, jak ochránit čelní stranu telefonu bez starostí. A tou je používání rovnou celých ochranných pouzder. I když spousta lidí na základě toho, že nosí celá pouzdra, nenosí ochranná skla, tak by je měla nosit i tak. Hlavní výhodou, kterou vám ale pouzdra iPhone nabízí, je kompletní krytí telefonu díky flip technologii. Před nárazy je tak stoprocentně telefon ochráněný ze všech stran, jen je potřeba pravidelně pouzdra čistit, protože se pod ně jednoduše dostává nejjemnější nepořádek z prašného prostředí.

Nezapomínejte na své chytré hodinky

Vedle telefonů se jednou ze součástí každodenního života již dávno staly dokonce i chytré náramky, fitness náramky nebo rovnou chytré hodinky. Některé z nich jsou již legendárními, jako třeba série Apple Watch, nebo Galaxy Watch, dnes již Galaxy Gear. Každopádně zde nám nejvíce poslouží ochranná tvrzená skla Apple Watch, která dokáží ochránit před poškrábáním displej hodinek. Zápěstí je přitom velice zranitelná oblast, takže by ochrana před poškrábáním měla být naprostou samozřejmostí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *