Google spustil službu Google Hotpot v nových jazycích

Google oznámil, že dnes spouští službu Hotpot ve 38 nových jazycích, tímto služba umožňuje uživatelům sdílení v jejich jazyce.

Služba Hotpot umožňuje uživatelům sdílet a hodnotit místa, mohou to být restaurace, oblíbená turistická místa, kavárny atd. Pokud nějaký váš přítel hodnotil některé místo, je možné vidět jeho hodnocení u profilu tohoto přítele, také fotografie a popis místa.
Společnost spustila již dříve zobrazování míst a služeb přímo v aplikaci Google Mapy, služba Hotpot je zcela nová služba, která nabízí sdílení míst a služeb mezi uživateli a zároveň možnost hodnocení místa a služby podle, kterého si mohou uživatelé vybrat nejvhodnější místo nebo službu.

Společnost Google nyní nabízí tuto službu ve 38 jazycích včetně čínštiny, francouzštiny,
němčiny, italštiny, korejštiny, polštiny, ruštiny a španělštiny. Uživatelé nyní mohou sdílet jejich místa v jejich jazyce a tím, tedy i s uživateli ze stejného státu. Takto uživatelé služby Google Hotpot získají také více informací o službách a místě ve kterém bydlí.

Hodnotit a sdílet místa se službou Hotpot je možné i na Google Maps a také na iPhone. O službě Hotpot jsme vás již informovali v předešlém příspěvku, který si můžete přečíst.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *