I bez znalosti HTML vytvoříte elegantní web

V internetovém světě je propagace pro drobné živnostníky, zámožnější podnikatele i firmy všech velikostí velice důležitá. Důvodů je hned několik, přičemž tím hlavním je, že potenciální zákazníci vyhledávají nejprve informace, produkty i služby právě prostřednictvím internetu. Jakmile narazí na vaši webovou stránku, máte zčásti vyhráno. Proč zčásti? Přece jen, ještě je musí vaše webová prezentace zaujmout, tudíž si nechejte na webových stránkách opravdu záležet.

Především začínající podnikatelé a řemeslníci nemají dostatek finančních prostředků na vlastní webové stránky za desetitisíce. Pokud nemáte ponětí, na kolik profesionální webovky vyjdou, stačí do vyhledávače napsat „tvorba stránek Brno“ a nabídne se vám hned několik agentur, jež vám zhotoví firemní webovou stránku za třicet tisíc korun.

Jak na vlastní webové stránky za hubičku?

Jestliže jsou pro vás pojmy jako HTML, PHP, CSS či JavaScript naprosto cizí, nezoufejte, i tak si dokážete vytvořit webové stránky svépomocí. Obraťte se na službu saywebpage, kde si vyberete šablonu, vyplníte údaje o stránce, přidáte obsah, upravíte vzhled a webové stránky jsou na světě. Stejně tak rychle se dá zhotovit i moderní svatební oznámení, které rozešlete svatebním hostům například přes e-mail.

Systém saywebpage sice není úplně zdarma, ovšem v porovnání s tím, co si účtují programátoři a grafici, je cena vskutku zanedbatelná.

Jaké jsou ceny systému saywebpage?

V nabídce jsou dva balíčky. Základní vyjde momentálně na 99 korun měsíčně, přičemž za danou cenu na vás čeká .cz doména, hosting o velikosti 500 MB, jedna vlastní e-mailová schránka a potřebné formuláře. Jestliže vám nabízené služby nestačí, sáhněte po neomezeném balíčku, který zahrnuje v podstatě všechno, co základní, ale s tím rozdílem, že hosting má 1 200 MB a e-mailové schránky můžete mít až tři. Ještě navíc si můžete napojit webovou stránku na Google Analytics, a sledovat tak chování návštěvníků. Levné webové stránky vytvořené skrze saywebpage mohou být tedy přechodným řešením, než našetříte na takový web, o kterém sníte.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *