Jak na stahování hudby z YouTube

Všichni to známe. Čas od času se nám na Youtube líbí nějaká písnička, ale chtěli bychom ji mít v telefonu, tabletu či jiném zařízení k dispozici také offline. Klidně bez videa, jde především o hudbu, aby bylo co si pustit cestou do školy v MHD nebo při běhání. Odkud ale písničky stahovat?

Samozřejmě je možné navštívit některý z webů, na nichž se shromažďují filmy, hudba a jiný materiál ke stažení. Jenže co když tam zrovna vámi hledaná skladba nebude? Nebylo by lepší přímo stahování mp3 z YouTube?

Předělejte video na mp3 soubor

Stahování hudby z YouTube není žádný náročný proces, k němuž byste potřebovali detailní znalosti z oblasti počítačů či internetu. Jestliže umíte používat klávesové zkratky Ctrl+C, Ctrl+V a zvládnete číst, hudbu z YouTube do mp3 předěláte bez nejmenších potíží.

Na internetu existuje celá škála webů, které vám umožní jednoduché stažení. Zpravidla stačí zkopírovat odkaz, vložit jej na stránku, zmáčknout tlačítko a pak už jen počkat, než se soubor překonvertuje z videa do mp3 formátu.

Chytré nástroje umí mnohem víc než jen stáhnout hudbu

Stahování z YouTube je jednoduché a do formátu mp3 ho umí spousta nástrojů. Někdy by se vám ale mohlo hodit mít výsledný soubor třeba ve WMA, Apple AAC či DivX. I toto některé nástroje přímo umí. Dokonce jsou schopny vám stáhnout video s obrazem.

Spousta nástrojů je schopných přidat ke skladbě rovněž tzv. ID3 tagy. To jsou ty informace o názvu, interpretovi, albu či žánru, které se vám pak zobrazují v přehrávači. Nemusíte stahovat žádné další programy, které by tohle uměly, vše vyřešíte najednou během pár kroků. Chcete stahování mp3 z YouTube rovnou vyzkoušet? Stahování probíhá rychle, kolikrát máte písničku uloženou ve svém počítači už za minutu. Je vlastně úplně jedno, jestli k webové aplikaci přistoupíte z notebooku, stolního počítače nebo telefonu. Fungovat vám bude všude.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *