Jaké PC hry a hry pro konzole „frčí“ v roce 2013?

Zajímá Vás, jaké herní tituly patří mezi hráči k nejpopulárnějším v letošním roce? Potom čtěte dále a dozvíte se, které pecky v roce 2013 zaujali samotné „pařany“.

Herní svět se každoročně rozrůstá o mnoho nových přírůstků, z nichž ovšem ne všechny patří právě k nejlepším. Měřítkem úspěchu je mnohdy prodej jednotlivých titulů, pojďme se tedy alespoň v krátkosti podívat, jaké jsou mezi samotnými „pařany“ oblíbené PC hry a hry na Xbox, PS2 a PS3 v roce 2013. Pro ostatní by to totiž mohl být tip na to, do jakých titulů lze beze strachu investovat peníze. K tomu nám mohou posloužit třeba oblíbené hry z internetového obchodu Gameshop.cz.

Oblíbené počítačové hry v roce 2013

Zdá se, že v aktuálním roce jsou ve světě PC her prozatím velice populárním žánrem zemědělské simulátory. O tom svědčí oblíbenost takových titulů jako Traktor 4 Simulátor nebo Farming Simulator 2013. Být zemědělcem alespoň na monitoru zkrátka „letí“. Stabilně se ale na vrcholu v oblasti počítačových her drží i dlouhodobě populární série jako Call of Duty, The Elder Scrolls, Grand Theft Auto nebo Assassins Creed.

GS 3

Populární hry na PS2 a PS3

Konzole Playstation 2 stále ještě nehodlá opustit světlo herního světa. O tom svědčí oblíbenost her na PS2 ze sérií FIFA nebo Prince of Persia. Více hráčů však bude pravděpodobně zajímat konzole PS3. Hry pro Playstation 3 ze sérií CoD, Diablo nebo Mafia jsou na prvních místech v prodeji dlouhodobě, z novějších titulů pak jmenujme alespoň sportovní Winter Stars, který díky pohybovému ovládání Move přináší úžasné zážitky. A co teprve až na konci roku 2013 vyjde PS4…

GS 4

Jaké hry na Xbox letos „letí“?

Hry na Xbox 360 představují další porci zábavy pro nejednoho „pařana“. Co se týče oblíbenosti, v podstatě se kryje z výše zmíněnými tituly pro další konzole i PC, takže je není nutné jmenovat. Podtrženo, sečteno, kromě několika novinek jsou ve světě videoher neustále velice populární známé herní série, které hráče baví již mnoho let. Pokud je tedy také sháníte, a to třeba i na další konzoli Wii, vyzkoušejte například výše zmíněný Game Shop a jeho nabídku.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *