Kde nejlépe inzerovat online?

Bez inzerce, tedy reklamy se dnes žádná firma neobejde. Konkurence je natolik velká, že je nutné dát o sobě vědět. Jaké jsou možnosti? Doporučuje se inzerovat na internetu. Pokud nevíte, kde přesně, poradíme vám několik osvědčených cest.

Sociální sítě jsou hitem

Možnost, která je sice využívána jenom několik let, ale která dokáže dobře fungovat. Stačí svou kampaň dobře nastavit, a to s ohledem na cílení na ty správné osoby. Výsledkem bude, že vám výhodná Facebook reklama přinese nové zákazníky, a to za minimální částku. Nejenom, že je možné využívat klasickou placenou reklamu, ale my doporučíme také mít vlastní firemní stránku, na které zveřejňovat informace.

Nezapomínejte na největší vyhledávač

Nemusíme připomínat, že se jedná o Google. Zde je možné využívat reklamní síť Adwords, která patří k nejlepším. Jaké jsou důvody? Je to především:

  • Možnost snadného nastavení kampaní
  • Rychlé vyhodnocení úspěšnosti
  • Snadné cílení

Navíc je možné určit, kde se budou inzeráty zobrazovat – zda přímo ve vyhledávači, nebo jinde. Pokud chcete být vidět, pomůže Google reklama. A je jedno, zda jste jenom menším lokálním podnikatelem, nebo jste velkou firmou. V obou případech bude při tom správném nastavení opravdu efektivní.

Myslete i na lokální vyhledávač

Ano, je to Seznam. I když ho používá stále méně lidí, pořád á celkem stabilní pozici a dostatek návštěvníků. Proto na něj nezapomínejte. Stejně jako u Googlu, i zde je dostupná PPC reklama. Tedy zajímavá možnost postavená hlavně na tom, že vytvoříte inzeráty, které se budou zobrazovat na určitá klíčová slova, která lidé hledají. Výsledkem bude jak dobré cílení, tak i to, že budete platit výhradně jenom za proklik. I tato možnost se z hlediska propagace vyplatí. Podobně jako v předchozím případě, pro firmu jakékoliv velikosti. Velkou, ale také firmu malou.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *