Mějte i vy responzivní web

Mnoho vody uplynulo od doby, kdy stačilo mít webovou stránku, abyste byli na internetu vidět. Dnes se snadno ztratíte v obrovské konkurenci. Proto je třeba jít s dobou, webovou stránku neustále vylepšovat, optimalizovat pro vyhledávače, přizpůsobovat současným nárokům. Proto je téměř nutností mít responzivní web.

Co je responzivní web a proč ho mít

Stále více lidí aktivně vyhledává internetový obsah nejen prostřednictví počítačů, ale také tabletů a chytrých telefonů. Samozřejmě chtějí, aby i na jejich obrazovkách se jim obsah dobře četl. A protože přeci jen v zobrazení počítačem a smartphonem je rozdíl, je třeba na to pomýšlet i při tvorbě, nebo úpravě internetových stránek. Právě plnou funkčnost na různých zařízeních označujeme jako responzivní web, tedy přizpůsobivý.

Možná to sami znáte ze své zkušenosti. Něco hledáte na internetu přes svůj mobilní telefon. Pokud se vám objeví nepřehledná stránka, co uděláte? Jedním klikem zmizíte a třeba se ani nedozvíte, jak lákavá nabídka by vás čekala.

Nedopusťte to u své www stránky. Připravili byste se zbytečně o návštěvníky z mobilů a tabletů, jejichž počet neustále roste.

Za zmínku určitě stojí i skutečnost, že vyhledávače zvýhodňují weby přizpůsobené mobilním zařízením. Dalí výhodou je zvýšení výkonnosti, možnost zavolat ze smartphonu v případě zájmu jediným kliknutím, přehlednost internetové stránky a našli by se i další výhody, které jistě oceníte vy i vaši návštěvníci, potenciální zákazníci.

A na koho se obrátit?

Rádi byste i vy měli responzivní web? Napište si o nezávaznou nabídku zdarma na K-webs.cz. Že ještě web pro podporu vašeho podnikání vůbec nemáte, nebo nefunguje tak, jak jste si představovali? Také to na uvedené stránce můžete řešit. Určitě se vám bude líbit, že se za dané služby neplatí žádné měsíční poplatky, ale transparentní ceny za odvedenou práci.

Nespokojte se s tím, že jste někde na internetu. Buďte na něm vidět a „přiveďte“ k sobě co nejvíce návštěvníků, kteří se stanou vašimi zákazníky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *