Milujete svoje pušky? Nechte je odpočívat v kvalitním trezoru

Ať už je střelba vaším koníčkem, nebo máte doma zbraň pro pocit většího bezpečí, v každém případě potřebujete na svého střelného miláčka bezpečnostní skříňku. Takový ocelový trezor vám totiž zajistí nejen ochranu před zloději, ale hlavně bezpečí vaší rodiny, zejména dětí. Pojďte se podívat, jaké trezory pro dlouhé typy zbraní jsou k dostání.

Není trezor jako trezor

Dlouhá zbraň je taková, u níž délka její hlavně přesahuje 300 mm, nebo ta, jejíž celková délka je větší než 600 mm. Tyto zbraně jsou obecně nazývány výrazem pušky. Patří mezi ně samopaly, sportovní a lovecké pušky nebo vojenské útočné pušky. Na všechny tyto druhy je potřeba pořídit trezory na dlouhé zbraně, kam se bez problému každý druh pušky vejde.

Při výběru takového trezoru je potřeba zohlednit několik věcí. První z nich je, kolik zbraní momentálně vlastníte a kolik zbraní si budete časem ještě pořizovat. Bezpečnostní skříňky nejsou levná záležitost, a jakmile si jednu pořídíte, určitě nebudete chtít za rok dokupovat další. Pakliže je střelba vaší velkou vášní, je možná výhodnější pořídit si trezor pro více pušek, než v současné době vlastníte. Další věc, kterou byste při volbě trezoru měli promyslet, je, co vše od něj očekáváte. Zda má sloužit pouze jako úschova pušek, nebo byste do něj rádi uložili veškeré pomůcky ke střelbě. V závislosti na těchto požadavcích je pak možné sehnat trezor, jenž bude disponovat také držáky na nářadí a poličkami na munici a ostatní pomůcky.

Pozor na příliš levné zboží!

Nejdůležitější ze všeho je výběr vhodného prodejce. Vyhněte se podezřele levným trezorům, které mohou být odfláknuté a z nekvalitního materiálu. Dbejte na to, aby váš trezor byl certifikovaný a měl spolehlivý zámek. Takové prodává například společnost Saffort. Jejich bezpečnostní skříňky jsou zhotoveny z pevné oceli a mají platnou certifikaci podle evropských směrnic.

Společnost Saffort sídlí v České republice – Praha, ale společnost působí také na Slovensku a dodává do Vašeho umístění trezory: do Bratislavy, Košic, Prešova, Žiliny, Nitry, Trnavy a dalších míst a domů po Slovenské republice. Další informace o konkrétním typu trezorů – https://www.saffort.sk/trezory-na-dlhe-zbrane.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *