Mozilla spustila beta verzi prohlížeče Firefox 4

Uživatelé prohlížeče Firefox si nyní mohou stáhnout beta verzi prohlížeče Firefox 4. Tato verze je k dispozici pro testování a vylepšení budou v příští verzi prohlížeče Firefox 4, uvedla to společnost Mozilla na svém blogu.

Nové rysy prohlížeče Firefox 4 jsou výkon, rychlejší načtení při spuštění prohlížeče, záložky a umožňuje plynulejší animace. FireFox 4 je vytvořen pro způsob jaký uživatelé dnes používají na internetu, který nabízí více kontroly nad prohlížením stránek. Nový Firefox 4 má nový vzhled a funkce, jako je App Tabs a Panorama, aby poskytoval lepší procházení internetových stránek. Firefox 4 beta verze také obsahuje vylepšení výkonu, pro rychlejší používání a spuštění prohlížeče, rychlejší načítání stránek a výkon internetových aplikací a her. Firefox Sync je vestavěn do prohlížeče, který vám umožní přístup z počítače a Smart telefonů k vaší historii stránek, záložkám, otevřeným panelům a heslům.

Nová verze prohlížeče Firefox 4 také umožňuje vývojářům vytvářet zábavné internetové aplikace a stránky s plnou podporou HTML5. Prohlížeč obsahuje funkce pro WebM a HD video,3D rendering grafiky s WebGL, hardwarovou akceleraci a Mozilla Audio API, který pomáhá vytvářet vizuální zvukové zážitky. Ředitel firmy Product Platform Management Chris Blizzard má úplný přehled o všech vývojářských nástrojích v prohlížeči beta verze Firefox 4.

Dále společnost Mozilla uvedla, že bude dále zlepšovat Firefox 4 beta verzi pro zajištění vylepšení a snadného používání prohlížeče pro 400 milionů uživatelů po celém světě. Pak také uvedla,aby uživatelé dále používali prohlížeč Firefox 4 a zasílali společnosti chybné hlášení a návrhy na zlepšení prohlížeče.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *