Na které nebankovní půjčky se lze 100% spolehnout?

Vybírat si  oblasti, kde je velká konkurence bývá často docela obtížné a u nebankovních půjček po rozhodně platí – jejich poskytovatelů je obrovské množství a obyčejný člověk, který se o úvěry nikdy nezajímal, může snadno šlápnout vedle a vzít si v lepším případě nevýhodnou půjčku, v horším případě pak dokonce naletět podvodníkům. Jak poznat, která půjčka je opravdu seriózní a spolehlivá a jak si mezi nimi vybrat tu nejvýhodnější?

S výběrem nebankovní půjčky nejlépe pomohou srovnávače

Nejlepším pomocníkem pro nalezení toho správného úvěru jsou nezávislé internetové srovnávače. Díky nim nemusíte trávit hodiny času prohlížením jednotlivých webových stránek a složitě si propočítávat, jak jsou dané nebankovní půjčky výhodné a která by se vám vyplatila. Profesionální internetový srovnávač (jako jsou např. ParádníPůjčky.cz nebo CoolPůjčky.cz) vám pomůže rychle a jednoduše najít ten správný úvěr, který bude splňovat to, o co máte zájem. Jejich výhodou je i fakt, že jsou v nich zahrnuty jen naprosto prověřené a seriózní úvěry, takže vám nehrozí žádné nebezpečí.

V některých případech můžete mít půjčku i s nulovým úrokem

Specifickým příkladem výhodných úvěrů jsou první půjčky zdarma. Nabízí je hned několik společností a vesměs se jedná o půjčky v řádu 1 000 až 10 000 Kč se splatností od 14 dní až po jeden měsíc. Pokud si takovouto půjčku berete poprvé, nebude vás vůbec nic stát a pouze vrátíte to, co jste si půjčili – nic výhodnějšího vám nenabídne ani žádná banka.

Mezi poskytovateli jsou velké rozdíly, raději vybírejte obezřetně

U běžných úvěrů, kde už se poplatky a úroky účtují, jsou obrovské rozdíly v RPSN nebo poplatcích.  Zatímco u jedné společnosti tak za půjčku ve výši 10 000 Kč na měsíc uhradíte jako poplatek pouhých 330 Kč, jinde vám za tu samou půjčku naúčtují 2 300 Kč a to už je skutečně hodně.

Tesco půjčka je spolehlivým nebankovním úvěrem již řadu let

Máte-li zájem spíše o vyšší úvěr s delší dobou splácení, půjčku zdarma sice nedostanete, ale určitě si můžete vybrat z celé řady opravdu seriózních a spolehlivých společností. Jednou z těch, které můžeme 100% doporučit, je Tesco půjčka, kterou Tesco provozuje ve spolupráci se společností Home Credit. Hotovostní půjčka Tesco má rámec od 20 000 až do 500 000 Kč, nemusíte k ní mít žádného ručitele a nejsou vám účtovány žádné zbytečné poplatky za vyřízení žádosti nebo vedení úvěrového účtu.

Ke sjednání úvěru už není nutné nikam chodit

Abyste si mohli vyřídit úvěr, nemusíte chodit na žádnou pobočku. Platí to jak u zmíněné půjčky Tesco (pouze ale do 250 000 Kč, pro vyšší úvěr už musíte zajít k některému z jejich stánků), tak i u drtivé většiny jiných úvěrových společností. Obvykle se dá vše zařídit přes internet, někde to ale funguje tak, že klienta navštíví obchodní zástupce poskytovatele, aby mu doručil smlouvu a vyplatil peníze v hotovosti na ruku.

Pozor si dávejte hlavně na půjčky, kde chtějí zaplatit předem

Najít spolehlivé a bezpečné půjčky vám pomohou webové srovnávače, závěrem ale máme ještě jednu důležitou radu. Nikdy si nesjednávejte úvěr u někoho, kdo chce poplatek předem, resp. nikdy neplaťte předem, i kdyby vám půjčku sebevíc slibovali. Společnosti, které za vyřízení půjčky vyžadují poplatek předem (nemyslíme tím 1 Kč, ale stovky nebo tisíce) jsou často podvodné a s vysokou pravděpodobností byste pak neviděli nejen půjčku, ale ani onen poplatek. Rizikové jsou zejména nabídky bez webové adresy, bez kladných recenzí na internetu nebo inzeráty, kde je pouze telefon či mail.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *