Nová vlajková loď společnosti Apple iPhone X je beznadějně vyprodaný

Pokud nepatříte mezi šťastlivce, kteří si včas udělali předobjednávku před oficiálním startem prodeje, máte na několik týdnů smůlu. Prodej chytrého telefonu iPhone X odstartoval pár dnů nazpátek a jen několik hodin po oficiálním prodeji je vyprodáno.

Šance stejné jako výhra v loterii

Narazit na obchod, který má iPhone X skladem je stejné, jako výhra v loterii. A pokud na takovou prodejnu natrefíte, připravte si naditou peněženku. Prodejci totiž nabízí nedostatkový přístroj citelně dráž, než jaká je cena doporučená výrobcem.

Novinku si nekoupíte ani v oficiálním obchodu Apple. Můžete si však vytvořit novou předobjednávku. Doba dodání modelu iPhone X je zhruba tři až čtyři týdny.

Stejný scénář naleznete v každé prodejně s jablečným produktem. Na nový model si zkrátka počkáte měsíc. Rekordní zájem však není žádným překvapením.

Zájem nepolevil ani s vyšší pořizovací cenou

Cenovka nového přístroje byla nasazena poměrně vysoko. Takto vysokou částku Apple po zákaznících nikdy nepožadoval. Na kolik iPhone X přijde?

Základní model s pamětí 64GB je k dispozici za cenu 29 990 Kč. V případě, že chcete větší paměť, musíte si připlatit. Za model s 256GB pamětí zaplatíte necelých 35 tisíc korun.

Co iPhone X umí?

O novinku je zájem především díky technologiím a designu. Model má jen velmi tenký rámeček. Displej o velikosti 5,8 palce zakrývá celou čelní stranu. Technologie OLED umožňuje užít si špičkové barvy a skutečně kvalitní obraz. Designu ustoupilo i čelní tlačítko, které se nacházelo vždy pod displejem. Novinka také obsahuje speciální technologii rozpoznávání obličeje, která nyní slouží pro odemknutí chytrého telefonu. Čtečka otisků prstů tak není potřeba. Kromě výše uvedených technologií se pak můžete těšit na kvalitní zpracování, výjimečnou kameru a prémiové funkce, na které jste u Apple produktů zvyklí.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *