Pořiďte si repasovaný počítač! Je plně dostačující na běžné užívání a ušetří vám spoustu peněz.

Potřebujete vyřešit potíž s pokaženým počítačem, ale oprava je drahá – to snad raději pořídit PC úplně nový, ale na ten teď bohužel nemáte peníze? Vyzkoušejte repasovaný počítač! Budete překvapeni příznivě nízkými cenami a nabídkou dostačující pro klasické, běžné uživatele.

Proč si koupit repasovaný počítač?

Hlavním a bezesporným důvodem je jeho cena. Repasované počítače pořídíte za přibližně poloviční cenu klasického, nového počítače.

U počítačů nechybí záruční lhůta, která je většinou na dobu 12 měsíců. Pořídit tak můžete počítač od kvalitního světoznámého výrobce. Tyto počítače jsou ve velkém množství dováženy přímo od výrobce v rámci Refurbished Reselling programu.

Použité počítače nejsou významně staré. Najdete mezi nimi kousky pouhé 3 roky po výrobě, které byly např. ve velkém množství staženy z bank, velkých společností, leasingových firem atd. Rozhodně se nejedná o prodej použitých produktů od koncových klientů.

To, že je možné najít určité opotřebení, je zřejmé. Jedná se však o kosmetické vady a známky jiného používání.

S čím počítat u repasovaných počítačů?

  • Mohou být v jiném než českém jazyce, aktualizaci je možné stáhnout na stránkách výrobce.
  • K PC nebývá přiloženo CD s ovladači ani příručka, ale vše pohodlně stáhnete opět u výrobce.
  • Je-li na něm označení Windows 7 COA, neznamená to, že je na PC nainstalován systém, ale je na něm licenční štítek. Je možné, že je systém smazán, obvykle je možné zkonfigurovat instalaci.
  • Operační systém může být v cizím jazyce.
  • Notebook může mít cizojazyčnou klávesnici.
  • Diplej  může mít pár vadných pixelů.
  • Taktéž je možné snížení kapacity baterie úměrně ke stáří a používání.

Repasované počítače jsou na našem trhu stále žádanější. Díky nim dochází ke značné úspoře, kterou můžete investovat do dalších komponentů pro kvalitnější práci i zábavu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *