Slavné retropostavičky se vrací na scénu!

Bob a Bobek, Maxipes Fík, Krteček, Pat a Mat a spousta dalších. Tyto postavičky většině z nás vyvolávají úsměv na tváři. Obzvláště na tvářích tzv. Husákových dětí, které jimi byly doslova odkojeny. A teď se vrací na výsluní.

Kombinace něžných ilustrací a nevtíravého humoru dokáže své. Dovolí nám na chvilku zapomenout na současnost a vrátit se do minulosti. A že je nač vzpomínat, nemyslíte? Neříkejte, že jste v minulých letech zažívali jen to zlé.

Zavzpomínejte na své dětství

Zkuste se na chvilku zastavit a vybavit si nějakou dominantní vzpomínku z dětství. Patří do ní i některá ze zmíněných retropostaviček? Do té mé tedy určitě. Jsem totiž typickým Husákovým dítětem.

Maxipes Fík a současnost

V poslední době si ale slavné retropostavičky nacházejí cestu i do současných dětských pokojíčků. Děti tak Krtečka či Boba a Bobka mívají na poličkách, polštářcích, nebo povlečení. Někdy na těchto motivech z nostalgie trvají jejich rodiče, mnohdy je ale vyžadují děti samy.

Retropostavičky na tričku

Zatímco do povlečení s Bobem a Bobkem zřejmě uléhají pouze děti, takové tričko s retromotivem se nezdráhá obléknout řada dospělých. Veskrze originální motivy najdete například na e-shopu geekhsirts.cz, jenž disponuje vůbec největším výběrem motivů s Bobem a Bobkem a Maxipsem Fíkem na českém trhu, stejně jako oficiální licencí na jejich používání.

Originální dárek

Pokud tedy hledáte neotřelý dárek pro své kamarády či blízké, tričko s vtipným motivem může být trefou do černého. Máte doma šikovného kutila? Pořiďte mu tričko s obrázkem Pata a Mata. Cestujete rádi? Kilometry vám budou rychleji ubíhat v tričku s Bobem a Bobkem v roli cestovatelů. A neznám snad člověka, kterému by se nelíbilo tričko s Maxipsem Fíkem v červeném autíčku s čapím hnízdem na hlavě. To ostatně bude slušet i ženám.

Personalizované tričko

Postrádáte v nabídce geekshirts.cz nějaký konkrétní motiv? Žádný problém. Šikovní ilustrátoři vám jej vyhotoví na zakázku, čímž dárek pozvednete na zcela jinou úroveň. Na tričku tak můžete mít klasickou postavičku se vzkazem určeným právě pro vašeho blízkého či blízkou. Bob a Bobek na něm mohou třeba nabízet sňatek vaší vyvolené. Vskutku originální způsob, jak dámu požádat o ruku, nemyslíte?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *