Služba Pixmac.cz nabízí kvalitní placené fotografie a obrázky

Služba Pixmac.cz nabízí velký výběr kvalitních fotografií a obrázků, které je možné použít pro internetové stránky, plakáty, časopisy, letáky, billboardy a další možnosti reklamy.

Na stránkách Pixmac.cz si mohou zákazníci objednat jakoukoliv fotografii nebo obrázek bez nutnosti registrace. Na místo toho si vyberou fotografii nebo obrázek, který si chtějí objednat, zvolí si velikost požadované fotografie nebo obrázku a kliknou na odkaz „download“, poté budou přesměrování na výběr platební možnosti, kde si zvolí jak chtějí za fotografii nebo obrázek zaplatit. Za vybranou položku mohou uživatelé zaplatit prostřednictvím platební karty, převodem z Paypal účtu nebo převodem z bankovního účtu. Poté když je fotografie nebo obrázek zaplacen si mohou uživatelé vybranou položku ihned stáhnout ze stránek Pixmac.cz.

Služba Pixmac.cz nabízí uživatelům výběr z více jak 7 milionů fotografií a obrázků, které si mohou vybrat z kategorií jako jsou obchod, ilustrace, pozadí, fitness, jídlo a pití, příroda, lidé, sport, technologie, doprava a další. Zákazníci si mohu také vybrat fotografie z kategorie celebrity.

K dispozici jsou také pro zákazníky nákupní kredity, které si mohou zákazníci objednat přímo na stránkách Pixmac.cz a za tyto kredity pak mohou nakoupit jednotlivé fotografie a obrázky.

Více informací o službě Pixmac.cz se dozvíte na jejich stránkách zde.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *