Sociální síť Facebook spustila novou verzi Facebook stránek

Sociální síť Facebook dnes spustila pro majitele Facebook stránek novou verzi stránek, která nabízí lepší editaci a nový design. Na žádost uživatelů nyní Facebook stránky nabízejí uživatelům lepší správu stránek a sledování aktivity.

Jedna z nových funkcí je, že se majitelé stránek mohou přihlásit ke svojí stránce a používat ji jako jejich profil na Facebooku. Když se nyní uživatelé přihlásí na svoji stránku přes tuto funkci, tak se na jejich stránce profilu zobrazí administrace stránky, místo jejich běžného profilu. Tady mohou spravovat svoji stránku a zároveň vidět oznámení o nových komentářích na stránce, které se zobrazí v horní části profilu, kde se běžně zobrazují oznámení o komentáři příspěvku, který uživatelé vloží na svůj profil.

Prostřednictvím této nové funkce mohou uživatelé zůstat přihlášeni na svoji stránce a zároveň mohou přijímat oznámení a zprávy od uživatelů, kteří zprávu zašlou na uživatelský profil. Pokud se chce uživatel přihlásit zpět na svůj a používat znovu běžný profil, stačí kliknout na záložku „můj účet“ a na tlačítko „přepnout zpět na profil“.

Facebook nyní také nabízí nový design stránek, kde mohou majitelé stránek vložit několik fotografií v horní částí stránek nad formulářem pro vkládání příspěvků, které vylepší vzhled jejich stránky. Také je možné zvýraznit další stránky přímo na jedné ze stránek uživatelů.

Facebook uvedl, že plánuje přidat další nové funkce pro Facebook stránky v nejbližší době. Stránku můžete upgradovat již nyní, když se přihlásíte na váš Facebook profil. Manuál pro nastavení stránky si můžete přečíst zde.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *