Sociální síť Foursquare.com představila novou funkci pro sdílení

Sociální síť Foursquare.com nabízí uživatelům novou funkci Tip Lists (Seznam Tipů), která umožňuje uživatelům vytvořit nejlepší tipy pro různá místa, restaurace, obchody atd.

Novou funkci mohou uživatelé používat např. pro vytvoření seznamu nejlepších míst, restaurací, obchodů, kin, internetových stránek atd. Tato funkce umožňuje uživatelům vytvořit společně seznam nejlepších tipů, které poté mohou sdílet s přáteli na Foursquare nebo na jiné sociální síti.

Tato funkce je k dispozici také pro partnerské značky sociální sítě Foursquare, jako jsou firmy, společnost atd. Nová funkce nabídne těmto firmám možnost propagovat jejich služby a rady pro jejich fanoušky.

Společně s představením nové funkce uvedla sociální síť Foursquare i seznam několika partnerů, které budou tuto funkci používat, včetně Spin Magazine, New York Magazine, Travel Channel, Bravo TV, Alicia Keys, Texas Tech and Texas A&M a mnoho dalších partnerů, kteří budou prezentovat jejich tipy a rady na sociální síti Foursquare.com.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *