Sony oznámilo prodej nové řady notebooků Sony Vaio

Společnost Sony představila na letošním veletrhu spotřební elektroniky CES 2011 novou řadu notebooků Sony Vaio a před několika dny oficiálně oznámila prodej této nové řady notebooků.

Nová řada C notebooků Sony Vaio nabízí exkluzivní design pro tuto řadu a kryt notebooků nabízí neonové osvětlení kolem loga VAIO a dokonce i kolem touchpadu.notebooky nové řady C nabízí 14-ti palcový displej (Vaio CA) a 15-ti palcový displej (Vaio CB).Nová řada C obsahuje Intel second-gen Core i-series procesor (také známý jako Sandy Bridge) a Blu-ray přehráváč,
dále diskrétní AMD Radeon HD 6630 grafiku a podporu pro Intel Wireless zobrazovací technologii HD videa pro displeje s HDMI vstupem.

notebooky nabízejí kromě nového designu také vlastní softwarové balíky Sony,včetně Sony Imagination Studio Suite pro multimediální aplikace a aplikaci podpory Sony Care.

notebooky dále nabízejí funkci dálkové klávesnice,která umožňuje použít klávesnici notebooku pro ovládání jiných Sony zařízení jako herní konzole Playstation 3 a Blu-ray přehrávačů.

Nová řada C notebooků Sony Vaio se bude prodávat v barevném provedení zelené, oranžové a později by měly být notebooky k dipozici také v lesklé bílé a černé barvě.

Tyto barevné provedení jsou prozatím nepotvrzené,barevné provedení bylo uvedeno ve zprávě na Cnet.com.notebooky Sony Vaio řady C budou v prodeji od 13 března 2011 jako pre-order,ale oficiální datum prodeje prozatím nebylo sděleno.


 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *