Společnost Google spustila nový plugin pro Microsoft Office

Společnost Google dnes oznámila spuštění nové aplikace pro software Microsoft Office, prostřednictví této nové aplikace mohou uživatelé rychleji odeslat jejich dokumenty vytvořené v sadě Microsoft Office, do aplikace Google documents.

Mnoho uživatelů a firem již zjistilo, že aplikace Google Docs a Google stránky jsou rychlejší, jednodušší a účinnější než běžný software pro tvorbu dokumentů, a to zejména u dokumentů, kde uživatelé potřebují pracovat společně.

Google dnes spustil nový plugin Google Cloud Connect for Microsoft, který je dostupný ke stažení celosvětově. Nový plugin je k dispozici komukoliv s účtem Google a nabízí lepší spolupráci se softwarem řady Microsoft Office, jako Microsoft Word, Excel a PowerPoint. Nový plugin od společnosti Google synchronizuje práci přes aplikaci Google Cloud, takže každý uživatel může přispět ve stejnou dobu, do stejného dokumentu.

Společnost Google také zavedla 90-ti denní program Appsperience pro firmy, které používají stávající aplikace společnosti, které pomáhají jejich týmům efektivněji spolupracovat. Poplatek za tento program zahrnuje 90-ti denní přístup k aplikacím Google Docs, Google Sites, Google Cloud Connect a další, stejně jako technickou podporu od pracovníků společnosti Google, která má spolupracovníkům rychleji zvýšit produktivitu.

Firmy, které používají Google Apps mají nyní k dispozici přístup k Dashboardu v jejich účtu, kde naleznou jak jsou Google aplikace hodnotné mezi uživateli.Tento Dashboard zobrazuje údaje jaké aplikace uživatelé používají pro spolupráci a větší efektivitu, aniž by se museli obtěžovat s verzemi dokumentů, přihlášením a odhlášením a přílohami.

Pokud se chcete dozvědět více informací o nové službě společnosti Google, můžete si přečíst článek zde, v anglickém jazyce.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *