Společnost Research in Motion oznámila dva nové mobilní telefony BlackBerry

Společnost Research in Motion (RIM) v pondělí představila dva nové smart telefony BalckBerry Bold a BlackBerry OS 7.

Podle specifikací jsou dva nové mobilní telefony BlackBerry Bold 9900 a 9930 téměř stejné, jako starší mobilní telefony od společnosti RIM. Nové telefony mají, ale nyní modernizovanější procesory 1,2GHz a mobilní telefon BlackBerry Bold má navíc paměťovou kartu o velikosti 8GB, podporu nahrávání HD videa v rozlišení 720p a podporu 4G sítí HSPA .

Tyto dva nové mobilní telefony BlackBerry 9900 a 9930 jsou pouze 10,5 mm široké a jsou tak nejtenčí smart telefony BlackBerry. Společnost RIM také přidala připojení k internetu dual-band Wi-fi, podporu NFC a nové mobilní telefony také nabízejí klávesnici QWERTY, společně s LCD dotykovým displejem.

Jeden z těchto mobilních telefonů, a to BlackBerry OS 7 nabízí také lepší prohlížeč ( s lepší podporou HTML5), než předešlé typy mobilních telefonů BlackBerry. 

Nové mobilní telefony BlackBerry Bold 9900 a BlackBerry 9930 od společnosti Research in Motion (RIM), by měly být k dispozici v létě tohoto roku. Společnost prozatím nesdělila prodejní ceny mobilních telefonů.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *