Společnost Sony nabídne uživatelům dva nové tablety S1 a S2

společnost Sony oznámila prodej dvou nových tabletů, které pracují na OS Android 3.0 HoneyComb.

Jeden z těchto tabletů je sportovní typ s názvem S1 a obsahuje 9,4 palcový displej. Druhý tablet má název S2 a nabídne uživatelům dvě obrazovky. Tyto dvě 5,5 palcové obrazovky, které obsahuje tablet S2, mohou být použity samostatně nebo společně a mohou být také složeny na sebe a vytvořit tak kompaktní přenosné zařízení.

Obě nová zařízení od společnosti Sony S1 a S2 obsahují Wi-fi, 3G a 4G připojení k internetu a Playstation Suite. Tyto nové Android platformy umožňují uživatelům stahovat a hrát Playstation hry. Více informací o možnostech, které nabízejí nové tablety, prozatím nebyly sděleny.

Nové tablety od společnosti Sony také nabízejí doplňující funkce. Společnost Sony sdělila, že zařízení S1 využívá infračervenou technologii a je možné ho použít jako univerzální dálkové ovládání pro různé zařízení AV, např. zapnutí televize, změnu programu nebo nastavení hlasitosti. Nové tablety Sony mohou také využívat funkci DLNA pro jiný obsah, větší obrazovky a reproduktory.

Společnost Sony sdělila, že nové tablety Sony S1 a S2 by měly být v prodeji na podzim 2011. Více informací o ceně nových Sony tabletů společnost prozatím nesdělila. 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *