Společnost Yahoo! spustila novou aplikaci Yahoo! Finance pro iPad

Společnost Yahoo! dnes spustila aplikaci Yahoo! Finance pro tablet iPad, kde mohou uživatelé spravovat nebo prohlížet jejich investice a aktuální grafy z jednotlivých finančních trhů.

Nová aplikace nabízí uživatelům přístup přes novou aplikaci MarketDash do jejich portfólia a akcií,které je nejvíce zajímají.Po úspěchu této aplikace pro zařízení iPhone nabízí aplikace pro iPad real-time data, zprávy a grafy.

Interaktivní aplikace využívá iPad technologii multi-touch (multidotykové) funkce, takže uživatelé mohou přesouvat jednotlivé burzovní grafy,procházet přes různé obchodní hodiny, dny nebo měsíce na grafu a mohou také porovnávat informace o akcii v jednom grafu.

Aplikace nabízí na úvodní straně seznam jednotlivých akcií,po kliknutí na jednu z akcií se uživatelům zobrazí podrobnosti o ceně a graf. Na úvodní straně se také zobrazují zprávy z finančních trhů ze serveru Yahoo! Finance. Jednotlivou akcii je pak možné přepnout do většího zobrazení,kde uživatelé mohou vidět jednotlivý akciový graf přes celou obrazovku iPadu a zde mohou přepínat jednotlivé obchodní hodiny cenového grafu a také porovnávat různé ceny akcií v jednom cenovém grafu.

Aplikace umožňuje uživatelům přidat akciové tituly do jejich portfólia a uložit portfólio v jejich účtu. Uživatelé pak mohu zpřístupnit všechny jejich uložené akciové tituly také na aplikaci Yahoo! Finance pro iPhone a Android zařízení.

Aplikaci je možné stáhnou v Apple App Store na odkazu zde.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *