Spolehliví tlumočníci na vaší konferenci

Spolehliví tlumočníci na vaší konferenci

Připravujete důležitou konferenci, které se budou účastnit zahraniční účastníci a hosté? Rádi byste, aby vše proběhlo bez problémů a zádrhelů? Aby bylo vaše jednání na konferenci profesionální, využijte služeb tlumočníka.

By: Guttorm Flatabø

Kvalitní a spolehlivé tlumočení vám ušetří mnoho problémů a stresu. Spolehlivý tlumočník vám přeloží vše rychle a přesně. Na velkých konferencích či kongresech se používá simultánní typ tlumočení, při kterém hovoříme o tzv. kabinovém tlumočení za použití tlumočnické techniky, a tlumočení probíhá tzv. do sluchátek. Najednou tak může být tlumočeno několik jazyků. Tato technika se využívá zejména při velkých mezinárodních setkáních. Druhým typem tlumočení je tzv. konsekutivní tlumočení, které probíhá bez tlumočnické techniky.

Každý typ výše zmíněného tlumočení se hodí na jiné příležitosti. Pokud si nejste jistí jaký druh tlumočení zvolit, jistě vám rádi poradí v agentuře, kde budete tlumočení objednávat. Spolehlivé tlumočnické služby nabízí jazyková agentura Hope. Její oficiální webové stránky naleznete na adrese http://www.jazykovyservis.cz/. Kromě tlumočení jazyková agentura Hope nabízí také další služby v oblasti cizích jazyků. Nabízí překlady a korektury pro různá odvětví (technika, obchod, atp.) a to dokonce i v expresním čase. Žádané jsou také právní překlady, finanční, lékařské a jiné. Korekturu textu si můžete objednat u rodilého mluvčího. Zároveň nabízí také korekturu česky psaných textů.

Jazyková agentura Hope také nabízí širokou nabídku jazykových kurzů. Vybrat si můžete z kurzů pro veřejnost, kurzů pro firmy, letních kurzů či kurzů na míru. Jestliže chcete ve svých jazykových dovednostech docílit velkého pokroku za co nejkratší dobu, měli byste si rozhodně vybrat kurzy na míru. Individuální kurz může být veden zkušeným českým lektorem i rodilým mluvčím. Také není žádný problém objednat soukromý kurz pro vás a skupinku vašich přátel.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *