Uživatelům Gmail účtu zmizely emailové zprávy

Společnost Google oznámila na blogu uživatelům, že obnoví jejich emailové zprávy v jejich Gmail účtu co nejdříve.

Google nyní opravuje chybu, která způsobila, že 0.02 procenta uživatelů ztratilo emailové zprávy v jejich Gmail účtu. Celkově 0.02 procenta ze všech uživatelů Gmail účtu, kteří se v neděli přihlásili do jejich emailového účtu, zjistilo, že jejich emaily zmizely. Technický viceprezident společnosti Google Ben Treynor se omluvil uživatelům za tuto chybu, která byla způsobena aktualizací úložného prostoru společnosti Google. Společnost má k dispozici zálohu všech dat, takže může uživatelům obnovit jejich zmizelé emaily. Celkový počet uživatelů, kterým zmizely jejich emaily je přibližně 30 000.

Zprávy o této chybě se objevili v neděli na oficiálním fóru Gmail, kde tyto zprávy zveřejnili uživatelé, kterým zmizely jejich emailové zprávy.

Společnost Google nejdříve uvedla, že se chyba objevila přibližně u 0,29 procent uživatelů, ale pak uvedla u 0,08 procent uživatelů a nyní s přesnějšími čísly to je již jen 0,02 procenta uživatelů.

Společnost Google sdělila, že by měla chybu opravit co nejdříve a nahrát zpět emailové zprávy uživatelům do jejich Gmail účtu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *