Vizitky je nejrychlejší objednat online

Pro všechny, kteří chtějí být vidět a navazovat další kontakty, je tisk vizitek online samozřejmostí. Mnoho z nás určitě zná trapné situace, kdy na začátku či konci schůzky dojde ke klasické výměně nacionálií. Je velmi neprofesionální diktovat email na kus papíru. Buďte vidět! Pořiďte si takové vizitky, se kterými budete nezapomenutelný a uděláte na protějšky dojem. Zapomeňte na složité domlouvání tisku spojené s obíhání tiskařům. Nejlepší je nechat si zpracovat návrh z domova po internetu a printovat online.

Barvy na vizitkách rozhodují

Při výběru vizitek je pro každého důležité, aby se zamyslel, co všechno má jeho navštívenka druhému říci. V jakém podniká oboru. Je to umělecký návrhář? V tom případě by měl volit volný a osobitý styl. Finanční společnosti by se měly zaměřit na strohost a jasnost. Vizitka každé společnosti by měla korespondovat s korporátním designem. Zachovat podobný font písma, barvy či grafické značky. Podle statistik jsou úspěšné ty firmy, které používají oranžovou nebo modrou barvu. Zelená působí důvěryhodně a nejvíce se nedoporučuje žlutá v kombinaci s černou. Návrh si každý může připravit sám, ale někdy je lepší zvolit z předem připravených osvědčených šablon. Takovou službu nabízí například na Printuj.

Kvalitní papír je základ

Předávání vizitek je už rituálem, ale vlastníci by měli pamatovat i na to, z jakého papíru si nechají produkty vyrobit. Každý hned podle omaku pozná, jestli se jedná o laciný papír, nebo kvalitní odolný papír, který má brilantní bílou barvu. Vybledlý inkoust také nezaujme. Díky možnosti návrhů a s rychlým tiskem vizitek si každý může vybrat další doplňky jako laminaci, aby jejich vizitky vypadaly luxusně. Výhodou objednávání po internetu je hlavně to, že tisk spolu s dopravou zvládne výrobce do 24 hodin po celém území Česka. Takoví zákazníci mohou mít vizitky stále u sebe a vyhnout se nepříjemnému faux pas.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *