Využijte služeb virtuálních kanceláří

Řada lidí neustále touží po tom, založit si svou vlastní firmu. S tím je však spojena i celá řada povinností. Každá z firem totiž musí mít pevně danou adresu svého sídla. Toto místo musí být označeno a musí na něm být zajištěno přebírání pošty. Ideální možností, jak si nekupovat nebo nepronajímat skutečnou kancelář, je vaše virtuální kancelář. Tato služba spočívá v tom, že si pouze pronajmete danou adresu, ale již není nutné, abyste se tam vy, nebo kdokoliv z vaší firmy nacházel fyzicky. To je využíváno hlavně tam, kde se pracuje převážně v terénu.

By: Bernt Rostad

Nejenom příjem pošty, ale i řada dalších služeb

Právě tato adresa bude uváděna ve vašem obchodním rejstříku. Jakákoliv poštovní zásilka, která vaší firmě na tuto adresu dorazí, vám bude oznámena a můžete si ji vyzvednout. Virtuální sídlo vaší firmy však nabízí i řadu dalších různých služeb, pokud o ně budete mít zájem. Možnost virtuálního sídla aktuálně využívá stále více firem, jelikož je to nejenom výrazně levnější než skutečná kancelář, ale také pohodlné ve všech ohledech. Nemusíte se starat o samotný provoz a pouze dostáváte informace o tom, kdy vám přišla jaká pošta či návštěva.

Pomoc se založením společnosti je samozřejmostí

Pokud ještě svou firmu nemáte a uvažujete nad jejím založením, určitě se vám budou hodit služby společnosti Company Consulting s.r.o., které se právě na zakládání nebo prodej již založených firem specializuje. Efektivní zakládání společností vám totiž může ušetřit nejenom čas, ale i hromadu peněz, které byste museli vynaložit při obíhání všech formalit. V tomto ohledu se vyplatí i koupě ready-made společnosti, která může být vaše do několika dnů. Spolu s ní vám jsou dodány veškeré právní a důležité dokumenty, a jakmile je společnost zapsána, můžete ihned začít podnikat.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *