Warspear Online – rezenze online hry

wariorTato úžasná MMORPG (Massive – multiplayer online role – playing game) je jedna z nejvíce povedených her na mobilní zařízení, ale také na Váš počítač. Je kompatibilní s Androidem, Windows mobile a klasickým systémem Windows na Vašich počítačích. Má pěkně kreslenou 2D grafiku a rozsáhlý příběh. Pokud umíte jen trochu Anglicky, bez problémů porozumíte všem dialogům a domluva s hráči také není nijak náročná.

Co ve hře najdete?

Chat Vám nabídne možnost si vybrat z Obchodního, party, oblastního a soukromého Chatu. Stačí si ho v průběhu hry měnit tak jak prívě potřebujete.

Čtyři světy do, kterých můžete vstoupit s vybraným bojovníkem. Každý svět nabízí možnost si vybrat ze 3 bojovníku. Každý bojovník má své silné, ale také slabé stránky. Dbejte na jeho výběr. Pokud jste hráč můžete si vyzkoušet hrát za všechny bojovníky (pouze pokud jste opravdový nadšenec RPG her).

Nespočet questů. U některých je trochu nudy, ale spíše převažují úkoly, ve kterých se budete probíjet přes nepřátele k Vašemu konečnému cílu. Ovšem nejlepší úkoly ve hře jsou, kdy musíte zneškodnit Minibose a Bose. Minibosové se dají zvládnout o samotě, avšak hlavní Bose sami nijak neporazíte mají velkou sílu a několikrát více životů než vy. Musíte si tedy obstarat skupinu spolubojovníků a společnými silami se pokusit bose skolit.

Obchod u obchodníků, mezi hráči a aukce. Tento prvek je ve hře naprosto nepostradatelný. Pokud chcete v jakémkoliv světě uspět, musíte mít x tisíc zlaťáků. Ty získáte za úkoly, prodej předmětů příšer a z prodeje vybavení. Pokud ovšem nechcete ztrácet čas pomalým vyděláváním je možnost si do hry zakoupit MC (Miracle Coins). Tyto peníze poslouží k nákupu speciálního vybavení v aukci, které v ní následně můžete prodat za zlaťáky.

V pokročilých levelech budete mít možnost vstoupit do PVP (Plyaer vs. Player) oblastí, kde se svou skupinou budete měřit sílu s ostatními. K tomuto účelu také slouží aréna ve, které za vítězství dostanete body. Za body si můžete u speciálního obchodníka zakoupit předměty.

Pasivní i aktivní dovednosti bojovníků, které se dají zlepši každé 2 úrovně postupu Vašeho charakteru. Postupu na další lvl. dosáhnete pouze plněním úkolů. Ne pouhým mydlením nepřátel jak už to u RPGéček bývá. Tento systém má jedinečnou vyváženost hráčů, jediným způsobem jak být lepší než ostatní je správný výběr vybavení nebo koupě speciálního.

MC si můžete zakoupit prostřendníctcím sms zprávy, převodu peněz z paypalu nebo uskutečním telefonního hovoru. Pokud hrajete Warspear Online na mobilním zařízením můžete MC získat i neplacenou metodou stačí si zvolit Free MC a vybrat z nabídky těchto možností.

Jak začít hrát?

Do mobilního zařízení si tuto hru můžete stáhnou pomocí Google play, App store a Nokia store.

Pro stáhnutí do počítače navštivte: http://warspear-online.com/en/download/?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *