Zakřivené telefony chystá celá řada výrobců. Nově se přidává i Doogee

V posledních několika měsících se začínají objevovat informace o zakřivených telefonech. Jedním z výrobců, kteří se rozhodli koketovat s touto myšlenkou je i čínský podnik Doogee. Jeho chytré telefony si můžete pořídit i na tuzemském trhu. Uniklé fotografie, které v posledních dnech kolují na internetu navíc potvrzují domněnku, že se chystá novinka a dost možná zakřivená.

Ohebný displej frčí

Informace o novince se zahnutým dispelejem se poprvé objevili na twitterovém účtu @evleaks. Uživatel Evan Blass je znám v komunitě milovníků technologií. V minulosti již několikrát informoval veřejnost o novém přístroji ještě dříve, než se dostala na veřejnost oficiální zpráva.

Zakřivené telefony chystá celá řada výrobců. Nově se přidává i DoogeeK Blassovi se dostala fotografie prototypu ohebného displeje, který má na sobě nápis Doogee. A to je vše. Více informací zatím není k dispozici a výrobce mlčí. Není tak jasné, kdy se má přístroj objevit na pultech obchodů a jaká bude jeho hardwarová výbava.

S největší pravděpodobnosti si novinka odbyde svoji premiéru na veletrhu CES, který se koná v americkém Las Vegas na začátku roku. Jedná se totiž o ideální příležitost, jak na novinku strhnout co nejvíce pozornosti a získat publikum ještě před samotným prodejem.

Novinka připomíná LG G Flex

Pro zkušené IT nadšence bude fotografie připomínat chytrý telefon LG G Flex, který se jako jeden z prvních telefonů chlubil zakřiveným displejem.

Obrazovka je největší předností tohoto chytrého telefonu. K dispozici je flexibilní panel s uhlopříčkou šest palců a rozlišením 1280 x 720 obrazových bodů. Zajímavostí je samotné zakřivení. To bylo zakřivenou podle ohybu tváře. Telefon tak ustupoval od středu proti horní a spodní hraně.

Flexibilní displej je navíc možné zcela narovnat a vrátit zpět, aniž by se zařízení poškodilo. Chytrý telefon navíc zvládl i pády. Uvidíme, jak si novinka od Doogee povede a zda se předčasné zprávy ukážou jako pravdivé.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *