Zaměřte se na efektivní emailovou propagaci

Každý, kdo ke svému podnikání používá alespoň částečně internet, by neměl zapomínat na jednu z velmi účinných metod propagace, která spočívá v oslovení stávajících nebo budoucích zákazníků prostřednictvím emailu. Tato metoda je nejenom velmi účinná, ale hlavně je rychlá a v konečném důsledku také levná. Pokud i vy chcete zvýšit okruh svým zákazníků, rozhodně byste emailing neměli v žádném případě podceňovat. Jedná se o jednu z forem direct marketingu, která je nejenom u nás, ale i ve světě velmi využívanou možností, jak úspěšně svůj produkt nebo službu propagovat.

By: opportplanet

Tvorba emailu je snadná

Pokud i vy chcete jít touto cestou, rozhodně se vám bude hodit komplexní nástroj, díky kterému vše zvládnete velmi snadno a jednoduše. Stačí využít jedinečného systému CentralNews, který vám nejenom umožní vytvářet uživatelsky přívětivé emaily a newslettery, ale samozřejmě vám umožní i jejich snadné a rychlé odesílání. Díky tomu tak kompletní email marketing zvládnete sami, a navíc můžete emaily vytvářet a posílat kdykoliv potřebujete. Ať už je to různá promoakce, či jiné novinky, stačí pouze vytvořit email, a ten odeslat.

Statistiky jsou samozřejmostí

S každým odeslaným emailem samozřejmě souvisí to, že byste měli sledovat jeho úspěšnost. Tedy abychom byli konkrétní, úspěšnost celé této kampaně. I to vám systém CentralNews samozřejmě umožní. Budete tak moci sledovat nejenom to, kolik emailů bylo skutečně úspěšně doručeno, ale třeba také to, kolik lidí si váš email skutečně otevřelo, a kolika lidem se skutečně zobrazily dané odkazy na váš web, či konkrétní produkt nebo službu. Tyto statistiky jsou samozřejmě doplněny o jednotlivé dny, a tak uvidíte, kdy jsou vaše kampaně nejúspěšnější, tedy kdy lidé emaily nejčastěji čtou. To vše jsou cenná data, na kterých můžete své další kampaně stavět a dotáhnout je k naprosté dokonalosti.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *