Zmapujte každý pohyb divokých zvířat

Fotopasti jsou dnes vítanými pomocníky při odhalování nezvané návštěvy, která vstoupí na váš pozemek a případně si i přivlastní vybavení vašeho domu či bytu ve chvíli, kdy vy nejste doma. Ne vždycky se podaří policii takovéto zloděje vypátrat. Vy pak strávíte čas běháním mezi policií a pojišťovnou. Fotopasti jsou také skvělými pomocníky v monitorování zvířat. Máte-li doma nadšence a milovníka zvířat, který by rád věděl, kde se pohybují zvířata či chcete zjistit, jestli nájezdy na vaší popelnici způsobují lesní obyvatelé, máte skvělou příležitost. Pomocí fotopasti zjistíte vše, co potřebujete.

Pomocník pro myslivce

Fotopasti oceňují jak milovníci zvířat tak i myslivci. Pro ně jde o dobrého pomocníka v mapování pohybu zvířat. Díky nim mohou myslivci zjistit, v kolik se zvířata pohybují u krmelce a lépe jim dovážet krmení. Mohou také mapovat jejich výskyt pro své či pracovní potřeby. Fotopast je skvělým pomocníkem a vy budete vědět o každém zvířecím pohybu. Její mechanismus je velmi promyšlený, zvířata nijak nevyděsí, nebudou o ní ani vědět. od ostatních značek se totiž tahle liší. Její led dioda je totiž tmavá a noční blesk zcela neviditelný. Zvířata tak nic neuvidí a budou nerušeně navštěvovat daná místa a vy o nich budete mít přehled.

recon force ukazka 2

Jak to vlastně celé probíhá?

Princip fotopasti je velmi jednoduchý a práci s ní zvládne opravdu každý. Fotopast acorn přesně zaznamenává datum i hodinu, kdy byla fotka pořízená, budete mít nad vším kontrolu a přehled. Fotografie či krátké videozáznamy si můžete nechat poslat na váš mobilní telefon či na e-mail. Fotopasti s GSM modulem jsou toho schopny a vy tak budete mít nad vším kontrolu. Fotopasti nejsou nijak nápadné, nikdo je nebude mít šanci zahlédnout, jsou skvěle maskované. Nic už vám tak nebude bránit ve sledování zvířat!

acorn 5310(1)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *