Znáte výhody offshore společností?

Když se člověk rozhodne podnikat, nemusí svou firmu založit jenom u nás, v České republice. Velkým hitem se v poslední době stávají různé offshore. O co se jedná? Jde o firmy, které jsou založeny v zahraničí. Konkrétně potom hlavně v různých daňových rájích. Chcete znát jejich pozitiva? Podívejme se na výčet těch hlavních.

Široká nabídka možností

První pozitivum je rozhodně velmi dobrý výběr jednotlivých možností, kde je možné firmu založit. Když se podíváme na ty známé, patří sem třeba britské offshore, které mohou nabídnout řadu různých výhod. Tím ale nekončíme, jelikož pozitiva přinášejí i další země. Mezi ty nejznámější rozhodně patří:

  • Belize
  • Seychely
  • Panama

Založení není nic složitého

Obáváte se toho, že založit si takovou firmu je velmi náročné? Vůbec ne. Na vše dnes existují prostředníci. A tak stačí jenom kontaktovat společnost, která se zakládáním firem v zahraničí živí a ví, co a jak. Výsledkem toho bude, že vám je založena firma doslova na klíč. Rychle, jednoduše a s jasným pozitivem, že to bude také celkem levné.

Není důvod obávat se vysokých daní

Pokud se podíváme na země, které jsme zmínili, tak je můžeme označit za daňové ráje. A tento název jasně popisuje to, co od takových zemí čekat. Je to výhoda spojená s daňovým zatížením. Někde jsou daně nejenom velmi jednoduché, ale také velmi nízké. Jinde je dokonce možné ročně platit jenom určitou pevnou sumu a nic jiného neřešit. To je pro firmy, které chtějí ušetřit, jedno z těch největších lákadel, které je možné zmínit.

Anonymní struktura firmy

Aniž bychom měli na mysli něco nelegálního, může se lidem hodit, když o nich okolí neví – tedy co dělají a v čem podnikají. Zatímco v ČR a řadě jiných zemí to utajit nelze, offshore společnosti toto nabídnout mohou. A to díky anonymní struktuře firmy. I toto je jasné plus a jeden z důvodů volby, hlavně u známějších osob.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *