MujSoubor.cz: Nejrychlejší download server u nás

Co je pro vás u stahovacího portálu nejdůležitější? Kvalitní hry a programy, každodenní aktualizace, rychlé stahování, jednoduché vyhledávání, nebo prostor pro řešení dotazů a problémů s PC a softwarem? MujSoubor.cz splní všechny vaše požadavky a ještě vás mile překvapí.

Pro nejnáročnějšímuj soubor

Díky nejmodernějšímu připojení i hardwarovému vybavení serverů (data jsou uložena v raid poli na SSDiscích) je MujSoubor.cz tak rychlý, že jedinou brzdou může být váš poskytovatel internetu. Nemusíte tak zbytečně vysedávat u počítače a čekat, než se požadovaný soubor uráčí stáhnout.

Jako jeden z mála portálů MujSoubor.cz přikládá stejnou váhu hrám i programům a každý den přibývají nové zajímavé aplikace z obou táborů. Většina (70 %) stažitelného softwaru navíc spadá pod freeware, nebo jiné bezplatné licence, takže se nemusíte bát, že si stáhnete jen krátké demoverze, nebo osekané trialy a shareware.

Magazín a PC Poradna

Na Mujsoubor.cz také pravidelně vycházejí články na některé ze zajímavých, nebo aktuálních témat. Opět se věnují stejnou měrou hrám i programům a jsou vytvářeny tak, aby uživatelům konkrétních aplikací poskytnuly důležité informace, návody a tipy.

Pro řešení hardwarových i softwarových problémů pak slouží Poradna rozdělená do přehledných kategorií, ve které může každý uživatel položit dotaz na jakékoliv relevantní téma. Administrátoři, nebo ostatní návštěvníci stránek se pak pokusí pomoci. Kromě toho si uživatelé mohou vyměňovat i dojmy a názory v komentářích u každé aplikace, nebo rovnou svůj (ne)oblíbený program, či hru zrecenzovat.

Stejného komfortu si pak můžete užít i ve slovenské mutaci tohoto portálu Stiahnut.sk.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *