Potřebujete software pro vedení výuky, kontaktů a rozvrhů pro jazykové školy? Nabízíme vám optimální řešení!

Vedení jazykové školy automaticky znamená velké množství povinností a problémů, které musí odpovědné osoby řešit na denní bázi. Proč si tak nenechat pomoci od profesionálního software, který dokáže stejnou práci udělat stoprocentně za nás?

Naše společnost vám dokáže nabídnout opravdu kvalitní řešení za pomoci specializovaného software a informačních systémů. Zjistěte, co více vám mohou naše produkty nabídnout!

CRM management je důležitý

Samotná zkratka CRM víceméně označuje speciální typ kontaktu se zákazníky. Management v tomto ohledu může znamenat jak samotné studenty, tak i rodiče v případě dětských žáků. Veškeré kontakty a informace mít neustále v hlavě je ale více než jenom nemožné. Také z toho důvodu je tam CRM pro jazykovou školu tím ideálním, co můžeme potřebovat. Mimo svých vlastních funkcí je důležité zmínit, že CRM podporuje také propojení s jinými aplikacemi a software, které za podobným účelem již dávno globálně operují.

Veškeré informace uvnitř vlastního systému

Informační systém pro jazykové školy jsou poměrně robustní, ale přesně tvořený nástroj. Díky němu můžete bez sebemenších problémů řešit ty nejčastější a nejproblematičtější úkoly mnohem jednodušeji. Samotný informační systém pro jazykové školy zvládá celou řadu úkonů nejen co se týče interních dat jako je plánování rozvrhů a skupin, ale dokonce i co se týče vnějších prezentací školy. Informační systémy jsou na rozdíl od software umístěny online, což sice vyžaduje připojení k internetu, ale vyhnete se jakýmkoliv instalacím a podobným aktivitám.

Pro ty nejnáročnější máme i vlastní software

Pokud vám ale online rozhraní nestačí a dokážete si představit, že stoprocentně využijete potenciál kompletního systému, tak pro vás nabízíme také software pro jazykové školy jako takový. tento software obsahuje víceméně všechny možnosti, které jste mohli potkat už mnohem dříve. Rozdílem je ale centralizace dat přímo u vás, což může být příjemnější z pohledu bezpečnosti. Využijte tak možnosti ušetřit si spoustu složité práce díky jedinému programu!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *