Založte si s.r.o. a zařiďte kancelář na jednom místě

Počet podnikatelů v Česku roste. A proč by také ne, když je dnes podnikání tak jednoduché? Nabízí se vám nespočet sfér, ve kterých se lze uplatnit, pro založení s.r.o. už nepotřebujete žádný počáteční kapitál, a nemusíte složitě řešit ani sídlo vaší firmy. Doba podnikání nahrává, tak toho využijte.

Pokud jste se rozhodli, že se do podnikání pustíte, určitě využijte naplno všechny moderní možnosti, které jsou vám k dispozici. Vyhněte se zbytečné byrokracii, minimalizujte vyřizování a soustřeďte se skutečně jen na to, co vás bude živit.

Založení s.r.o. nechte na jiných

Víte, jaké všechny úřady musíte navštívit, když si chcete založit firmu? Notářská kancelář, živnostenské oprávnění, registrace do obchodního rejstříku. Všechno tohle vyřizování stojí spoustu času. A jak jistě víte, nebo se brzy dozvíte, času mají podnikatelé vždycky málo. Takže proč jím plýtvat?

Právě za účelem usnadnění startu podnikání existuje možnost založení s.r.o. externí firmou. Odborníci už vědí, kde, co a jak zařídit, abyste pochodili co nejrychleji a nejlevněji. Vy jim tedy sdělíte jen pár formalit a oni všechno zařídí za vás. Pokud si připlatíte za express vyřízení, tak můžete mít vše komplet hotové i do 5 dnů.

Rovnou si nechte zapsat i sídlo firmy

Podobně jednoduché to můžete mít, až budete řešit sídlo firmy. Dneska ho spousta podnikatelů vůbec nepotřebuje. Podnikají online, stačí jim k tomu počítač, internetové připojení a elektřina, tak na co si platit kancelář? Jde-li i o váš případ, určitě zvažte virtuální kancelář. Ta vás měsíčně přijde na pár stovek, splníte papírovou povinnost mít sídlo, a dokonce na dané adrese budete mít i zastoupení, které vám převezme poštu a vyřídí další formality.

A co kdybychom vám nakonec ještě prozradili, že založení s.r.o. i sídlo firmy lze zařídit najednou? Stačí si vybrat nějakou společnost, která nabízí obě služby. Zkuste třeba Profi-kancelar.cz. Jistě budete spokojení, a to nejen s rychlostí vyřízení.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *