Typy na aplikace pro váš iPhone

Hledáte něco co by vám pomohlo nejlépe využít váš iPhone?Přinášíme vám nějaké typy na iPhone aplikace,které je možné stáhnout zdarma v App Store.

Pokud hledáte nějakou příručku pro zlepšení kondice,níže naleznete několik aplikací na iPhone,které by vám mohly pomoci zhubnout a zlepšit vaší kondici.Jestli potřebujete ušetřit nějaké peníze,pak můžete použít aplikaci pro řízení financí.Potřebujete přestat kouřit?Použijte aplikaci Quitter.


Aplikace jsou v anglickém jazyce,pokud hledáte aplikaci v české jazyce,můžete zkusit například aplikaci fitweb.cz.

Lose it!
Lose it! je aplikace,která vám pomůže sledovat hmotnost a fitness cíle.S rozsáhlou databází potravin a nutričních informací můžete jednoduše procházet možnosti.Po přihlášení můžete sledovat kolik jste snědli kalorií a také kolik jste spálili kalorií.Aplikace nabízí mnoho dalších užitečných informací.

Fitness Free
Fitness free je aplikace,která nabízí fotografie s podrobnými kroky z více než 320 cvičení.Aplikace nabízí nabízí cviky pro všechny typy svalů.K dispozici je také na výběr z balíčků cvičení,kde si můžete vybrat cvičení dle vlastního výběru a nebo si udělat vlastní trénink.

Pay off debt
Pay off debt nabízí sledování a spravování vašich dluhů a účtů.Aplikace vám umožní upřednostnit dluhy a zobrazit předpokládané datum vaší splátky.Můžete si naplánovat splátky vašich dluhů a aplikace vám také poskytne na základě vašeho splátkového kalendáře,kdy bude vaše půjčka splacena.

MyQuit Coach
MyQuit Coach je personalizovaný plán,jak pomoci kuřákům přestat kouřit.Prostřednictvím aplikace si můžete nastavit parametry a plán,dále aplikace odesílá oznámení na Facebook,Twitter a další sociální sítě,když jste splnily váš plán.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *