PostPost.com – Facebook noviny

Řízení dat a rychlé aplikační rozmístění PostPost,které spustila společnost TigerLogic.Jedná se o real-time „sociální noviny“ které jsou vytvořené z odkazů,fotografií a videí,které sdílí vaši přátelé na Facebooku,zobrazují se zde také novinky ze stránek ve,kterých jste fanoušky.

To znamená PostPost vezme vaše Facebook novinkové feedy,ale uspořádá je způsobem,který je více uživatelsky přátelský a přehlednější.PostPost také užívá API Yolink hledání,které vám pomůže najít související články a backlinky uvnitř vašich novin.

PostPost se podobá mobilní aplikaci Pulse a iPad aplikaci Flipboard,rozdíl je,že PostPost je přístupný přes váš internetový prohlížeč.

Jak mnoho z nás užívá sociální sítě jako Facebook a Twitter pro nalezení a sdílení zpráv,tradiční RSS reader se pomalu stává nahrazeným těmito druhy řešení.

PostPost není jako služba Paper.Li.Paper.li také právě spustil Facebook podporu pro jeho produkt,ale přístup,který tyto dvě služby nabízí je trochu rozdílný.
PostPost užívá jQuery Masonry plugin vytvořený od Davida DeSandro.Ten umožňuje sdílet odkazy,videa a fotografie importované z Facebook Open graph API,které jsou zobrazeny způsobem,který se podobá více tradičnímu popsanému archu tištěných novin.Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *