Vytvořte si vlastní infograf pro váš Twitter účet

Stránky Visual.ly nabízejí uživatelům vytvoření vlastního infografu. Na stránkách si mohou uživatelé vytvořit vlastní infograf na základě informací např. z Twitter účtu a později i z dalších stránek na internetu.

Pokud by jste si chtěly vytvořit vlastní infograf na základě informací z vašeho Twitter účtu, jako je počet Followers, Following a Tweets, tak můžete vyzkoušet aplikaci Twitter Vizualizer na stránkách Visual.ly. V této aplikaci si mohou uživatelé vytvořit infograf pouze pro jejich Twitter účet a také porovnat jejich Twitter účet např. z Twitter účtem jejich známého.

V aplikaci stačí zadat váš název Twitter profilu a název profilu vašeho známého, vložit tyto názvy do aplikace a kliknout na tlačítko „Generate Infographic“. Také můžete před vygenerováním infografu nastavit váš avatar a barvu infografu. Aplikace vám poté ihned vygeneruje infograf na základě informací z vašeho profilu. 

Pokud jste zadali název profilu vašeho známého nebo např. oblíbené stránky, můžete na infografu vidět porovnání počtu vašich Followers, Tweets a dalších informací z vašeho profilu.

Provozovatelé stránek Visual.ly uvedli, že pro uživatele bude k dispozici aplikace pro tvorbu infografů, která načte do aplikace informace o jednotlivých internetových stránkách na internetu a na základě těchto informací vytvoří infograf. K dispozici bude také aplikace, kde mohou uživatelé zadat vlastní informace a vytvořit na základě těchto informací vlastní infograf, který mohou použít např. pro jejich internetové stránky.

 

Embed the above image on your site

 

Direct Link

 

 

 

 

// < ![CDATA[
// < ![CDATA[

// ]]>

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *