Společnost Google vydala nová vylepšení pro vyhledávání na tablet zařízeních

Společnost Google vydala vylepšení vyhledávání ve vyhledávači Google pro tablet zařízení.

Nové vylepšení je v rozložení stránek ve výsledcích vyhledávání a ve vetší velikosti obsahu stránek, jako je text, tlačítka a další dotykové plochy. Nové vylepšení tak poskytuje rychlejší a snadnější prohlížení a také pracuje s prohlížením stránek na výšku nebo na šířku.

Vyhledávací tlačítko umístěné pod vyhledávacím polem umožňuje rychlý přístup k jednotlivým typům výsledkům vyhledávání, jako jsou obrázky, videa, místa, nakupování a další. Po kliknutí do vyhledávacího menu je pro uživatele k dispozici také možnost pro zobrazení všech výsledků vyhledávání v jedné kategorii.

Pro výsledky vyhledávání obrázků se společnost Google zaměřila na vylepšení, která nabízejí zábavnější prohlížení výsledků, jako jsou rozšířené náhledy obrázků, posouvání a rychlejší načítání náhledu obrázků.

Tyto nová vylepšení mohou používat uživatelé tabletů Apple iPad a Android 3.1 a vyšší. Pro vyzkoušení nových vylepšení stačí když si uživatelé po připojení k internetu na jejich tabletu zadají internetovou adresu www.google.com.

   

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *