Aplikace Google Místa nyní také na iPhone

Nedávno Google spustil aplikaci Google místa (Google Places) s Hotpot službou v mapách Google pro Android. Nyní spouští Google také tuto aplikaci pro iPhone.

Google uvedl na svém blogu, že je důležité najít místa, které mají lidé rádi, mezitím když jsou venku a bez ohledu na to, jaké zařízení používají. Tato aplikace nejen pomůže uživatelům najít místa,blízko toho, kde se zrovna nachází, ale navíc aplikace uživatelům dává možnost nalezení nejlepších míst, pro perzonalizaci vyhledávacích výsledků

V případě, že neznáte aplikaci Google Místa, tak se jedná o aplikaci, která vám umožní rychle vyhledávat místa v okolí a přizpůsobí výsledky na základě místa, které jste hodnotili. Můžete vyhledávat podle populárních kategorií, ale můžete také přizpůsobit seznam přes přidání vlastních oblíbených vyhledávání. Díky této možnosti můžete snadno a rychle najít nejvhodnější místa pro vás.

Pokud chcete sdílet vaše místa s přáteli, můžete navštívit stránku www.google.com/hotpot z vašeho počítače. Na stránce můžete přidat přátele do svého seznamu a rychle hodnotit místa, které již znáte.

Tato první verze je k dispozici pro všechny iOS zařízení a pouze v anglickém jazyce. Google uvedl, že brzy očekává více funkcí a vylepšení, včetně lokalizace mnoha jazyků.

Pokud chcete používat aplikaci Google Místa na vašem iPhone, můžete si aplikaci stáhnout v App Store.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *