Přehled funkcí a designu nového iPod Nano

Nabízíme vám přehled designu a funkcí nového přehrávače iPod Nano od firmy Apple.Nový iPod Nano s multidotykovým displejem je určený pro snadné a zábavné používání.

IPod Nano byl zcela přepracován na multidotykovou technologii, kterou můžete nalézt u iPhone, iPad a iPod Touch. Také nabízí nyní poloviční velikost a dokonce je lepší pro přehrávaní. IPod Nano je z elegantního eloxovaného hliníku a je nabízen v sedmi různých barvách. S novým iPod Nano také můžete prohlížet vaše fotoalba, fotografie a barevně koordinované tapety na 1.5 palcovém barevném displeji, s rozlišením 240×240 pixelů. Zařízení je nyní praktičtější a to díky novému připínacímu knoflíku na zadní straně iPodu, takto můžete iPod Nano připevnit například na pásek nebo kalhoty atd. Nový iPod Nano také obsahuje vestavěný konektor přes, který lze snadno zařízení připojit do vaše auto rádia,domácích reproduktorů a mnoho dalších zařízení vytvořených pro iPod.

 

 

 

 

 

 

Mezi funkce iPod Nano patří například poslech hudby, funkce Genius pro vytvoření vlastních playlistů, FM rádio, Fitness, iTunes a hlasové spouštění skladeb.

Prostřednictvím funkce iTunes můžete stahovat hudbu přímo z iTunes. Pokud posloucháte FM rádio a potřebujete procházet vaše skladby, můžete použít funkci „Live Pause“, kde pozastavíte skladbu nebo show a když poté znovu kliknete, tak se vám přehraje úsek skladby nebo show třeba o 15 minut zpět nebo můžete zase přetočit úsek vysílání dopředu a poslouchat znovu živé vysílání v aktuálním čase.

Technické specifikace nového iPod Nano jsou tyto :

Výška : 37.5 mm

Šířka :  40.9 mm

Hloubka : 8.78 mm

Váha : 21.1g

Displej : 1.54 palců

Rozlišení : 240×240 pixelů

Kapacita : 8GB nebo 16 GB

Podpora formátů: AAC, He-AAC, MP3, MP3 VBR, Audible, AppleLossless, AIFF and WAV

Hlasové spouštění skladeb, kvalitní sluchátka (20Hz – 20,000KHz), externí tlačítka.

Podpora jazyků:

Arabic, Brazilian Portuguese, Cantonese (Traditional Chinese), Croatian, Czech, Danish, Dutch, English, Finnish, French, German, Greek, Hebrew, Hungarian, Italian, Japanese, Korean, Norwegian, Polish, Portuguese, Romanian, Russian, Simplified Chinese, Slovak, Spanish, Swedish, Thai, Traditional Chinese, Turkish

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *