Apple iPad přehled možností a služeb

Zařízení Apple iPad je již dostupné také v České republice,níže naleznete přehled možností,které nabízí toto zařízení.

Všechny vestavěné aplikace byly navrženy pro využití multidotykového displeje a pokročilých možností iPadu,které pracují v jakékoliv poloze.Takže můžete dělat s těmito aplikacemi věci,které nemůžete dělat na jiných zařízení.

 

 

 

Prohlížeč
Zařízení iPad používá prohlížeč Safari díky,kterému můžete prohlížet stránky na výšku nebo šířku.S multidotykovým displejem získáte ty nejlepší barvy a ostrost textu,který je skutečně čitelný.Když natočíte iPad na stranu,tak právě prohlížené internetové stránky se natočí spolu se zařízením,také se přizpůsobí velikosti displeje,takže stránky vidíte celé,jako na běžném PC.Stránky můžete procházet pouze jediným dotykem na displej,dvojtým kliknutím můžete zvětšit nebo zmenšit miniaturu stránek.IPad také šikovně zobrazuje miniatury stránek,které máte právě otevřené.

Safari také podporuje nejnovější inovace v HTML5,takže můžete prohlížet audio a video soubory a můžete se tak těšit z bohatých multimediálních zážitků,které očekáváte od internetu.IPad také podporuje synchronizaci s Mac nebo PC,můžete si tak importovat vaše oblíbené záložky a odkazy vašich oblíbených stránek,přímo do prohlížeče Safari.

Email
The Mail aplikace vám dává možnost prohlížet vaší emailovou schránku a vidět vaší schránku na rozdělené obrazovce,kde můžete přeskočit mnoho emailů a dostat se přímo k emailu,který chcete zrovna vidět.Pokud máte více účtů,můžete se přihlásit ke každému účtu zvlášť a přepínat mezi doručenou poštou.Pro rychlejší náhled na doručenou poštu,můžete použít možnost vidět všechny vaše emailové schránky v jedné sjednocené schránce.


Když jste připraveni psát zprávu,jedním kliknutím zapnete klávesnici s téměř stejnými klávesami jako u notebooku.Posílat můžete samozřejmě také přílohy v emailu standardních formátů jako PDF,iWork file,Microsoft Word,Excel a PowerPoint.

Fotografie
S vytvořenými aplikacemi pro iPad,můžete prohlížet vaše fotografie,které se zobrazují jako úhledné komínky a kliknutím se album otevře,kde můžete dále listovat v náhledech fotografií.


Video
Při sledování videa vidíte toto video na 9,7 palcovém dotykovém displeji s vysokým rozlišením,pro sledování jakéhokoliv HD videa.Video můžete sledovat celé na velkém displeji bez klávesnice a dalších tlačítek.Sledovat můžete až 10 hodin díky Lithium polymerové baterii.


Hudba
Pro poslech hudby můžete synchronizovat váš iPod a procházet všechny vaše alba a oblíbené interprety,které máte ve vašem iPodu.Když si chcete přehrát skladbu,klikněte na název a objeví se obrazovka,která ukazuje obrázek alba,které zrovna přehráváte.Můžete kliknout na pauzu,změnit skladbu a hlasitost.Když chcete poslouchat hudbu ve sluchátkách,můžete použít bezdrátová Bluetooth sluchátka pro osobní poslech.


Mapy
Pokud potřebujete najít tu správnou trasu,použijte mapy,které fungují prostřednictvím služeb Google.Místo můžete zobrazit shora ve vysokém rozlišení satelitních snímků,s náhledem do ulice a topografií terénu a to vše pomocí služeb Google.Zařízení iPad nabízí mnoho dalších služeb a možností,které nejsou uvedeny v našem příspěvku,od stahování filmů a hudby v Apple App Store,Youtube aplikace,kalendáře,kontaktů a zápisníku,čtení knih až po ukládání souborů,tisku internetových stránek,streamování hudby a vysílání podcastu atd.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *