Blogger představí nové funkce pro blogy na konferenci SXSW

Blogger představí na konferenci SXSW v USA, nové funkce a uživatelské rozhraní blogu, které si mohou již nyní uživatelé prohlédnout na jejich stánku na konferenci SXSW.

Platforma Blogger, která nabízí uživatelům vytvoření blogu zdarma, je šestým největším serverem na světe, podle serveru na hodnocení stránek Alexa.com. Uživatelé platformy Blogger již vytvořili více jak 500 milionů blogů a tyto blogy čte více jak 400 milionů aktivních uživatelů po celém světě. Platformu Blogger koupila společnost Google v roce 2003 a v této době měla platforma 250 tisíc uživatelů.

Mezi nové funkce, které společnost Google představí na konferenci SXSW patří, návrhář šablony, real-time statistiky, filtr spamových komenářů, šablony pro prohlížení na mobilním telefonu, webové fonty a další. Pro uživatele bude také k dispozici nové uživatelské rozhraní, které nabídne nejen čistší a moderní design, ale uživatelské rozhraní také bude používat nejnovější webovou technologii Google Web Toolkit. K dispozici bude také nová funkce, která bude zorazovat související obsah na aktuálně prohlíženém blogu.

Níže nabízíme náhledy nového uživatelského rozhraní a video.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *